Wpis z mikrobloga

#hotelparadise dobra, dziś narobiłam moje największe guilty pleasure i napisze co myślę bez czytania co wy myślicie, a później wrócę nadrabiać (coś tam poczytałam w międzyczasie ale uważam, że to bez wpływu na co co myśle)

jak o kimś nie napisze to znaczy, że mam go gdzieś i nic dla mnie nie wnosi

LUBIĘ: Martynę, Jess i Agnieszkę
KONIEC

Bartek - mega, mega toksyk.. I nie nie podzielam opinii uczestników, że narcyz. raczej mega zakompleksiona osoba, która swoje kompleksy przelewa na relacje i innych ludzi. 4 odcinek a 90% jego wypowiedzi i zachowań to taki red flag, że po obejrzeniu tego w życiu bym nie weszła z typem w jakakolwiek relacje

Luiza - mam przy miej taki Srolcia vibe, że klękajcie narody. Przed emisja, na ig, mega ja polubilam i teraz mam straszny dysonans poznawczy. Dziewczyny, jak typ traktuje Waszą koleżankę jak gówno, Was nie potraktuje inaczej. Nawet jak jest deską ratunkowa to WTF. Jak można mówić, że kogoś lubisz i jednocześnie pozwalać żeby ktoś inny traktował go jak gówno. Nie kumam lasi. tyle

Michał- ma predyspozycje żebym go polubiła. jak dla mnie wszystko co gada to beka z uczestników tego typu programów i przyjechał też dla dla beki. Mam nadzieję, że chociaż przyjechał dla beki to to to co z Martyna jednak szczere, a nie ze wyczaił,że nikt nie będzie chciał odbić i idzie do finału,bo to by było dla mnie smutne. Myślę, że ściema że nie oglądał poprzednich sezonów i nie obchodzi go opinia innych. Ale to że przyszedł dla beki to fakt. albo to że na ten moment tak myśli

Antek - mam nadzieje, ze długo zostanie,bo wnosi kontent. Nie wiem czy lubię czy nie. w zycou przywatym za n8c w świecie nie mam takich osób i dziękuję z la to Bogu, w którego nie wierzę.

Jędrzej- dla mnie na ten moment Sroch rej edycji. Udaje takiego spoko zwyczajniaka, ale czuć vibe krętacza i manipulatora

Reszty ludzi nid pamiętam. Pije winko więc wybaczcie jak to nie ma sensu .idę czytac co wy piszcie
  • 1
  • Odpowiedz
@Lady_Eggplant: co do Michała się zgodzę, póki co myślę że trolluje format.
Co do Jędrka myślę że do Srocha mu daleko, tamten był manipulatorem i narcyzem pod płaszczykiem pięknego grzecznego chłopca, w Jędrek jest po prostu nijaki i ma łajzowe zachowania.
  • Odpowiedz