Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam, chłop 30 lat w tym roku, mam obecnie taki problem, z którym borykam się od paru ładnych lat i chyba tylko się nasila. Mianowicie, doskwiera mi mocno #samotnosc, i żal spowodowany pewnymi błędami z przeszłości, gdzie dużą rolę pewnie grała niska samoocena. W dodatku poczułem coś więcej do byłej już koleżanki z pracy, pewnie przez to że dotyczczas z żadną inną obcą kobitą nie spędzałem tyle czasu jak z nią (spotykaliśmy się wielokrotnie na piwko), a ona sama mi się szczerze podobała. Oczywiście wyszło jednostronnie, pewnie byłem dla niej tylko kolegą do picia. Niemniej sytuacja uświadomiła mi, jak bardzo nie lubię już być sam ze sobą, mam wrażenie że żyję w jakimś marazmie, a sam pracuję jako kasjer za niewiele wiecej niż minimalna + robota na 2 zmiany co mocno mi niszczy zegar biologiczny. Kogo więc byście polecili, kto rzeczywiście Wam w jakimś większym stopniu pomógł z podobnymi problemami we #wroclaw ? Z jednej strony głupio jest mi pisać, że szkoda mi hajsu na psychologa, ale ostatnio czuję, że rzeczywiście może mi się przydać.

#depresja #psycholog



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: skoro to jest anonim to nie masz się czego wstydzić więc rozpisz dokładnie WSZYSTKIE PROBLEMY ktore uważasz trzeba ogarnąć. I po kolei, jeden za drugim będzimy kminić jak je rozwiązać. Kaizen, krok po kroku, malutki, ale do przodu.
Jeżeli nie jesteś #!$%@? leniem (rzadkość na tagu #przegryw) i zamiast jęczeć i narzekać będziesz chciał coś poprawić to 100% pójdziemy do przodu. Dużo osób da się zorganizować, dużo ludzi jest