Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie wiedziałem jaki dać tag, bo to raczej jakaś kobieta powinna mi wytłumaczyć to daje #logikarozowychpaskow i #przegryw
Mam koleżankę, tylko koleżankę. Jestem samotny, nie mam znajomych poza 4 kolegami z uczelni.
Z tą dziewczyną rozmawiałem na żywo tylko 3 razy przy czym tylko 1 sam na sam. Po tej rozmowie sam nas sam powiedziała, że bardzo miła rozmowa i takie tam. Sama zaproponowała żeby dodać ją do przyjaciół na facebooku. Czasem do niej piszę na messenger i odpisuję po kilku godzinach albo dniach. Kiedy jestem na uczelni mówię jej cześć, ona odpowiada i to tyle. W czasie okienek czekałem czasami przed jej salą żeby porozmawiać a ona po prostu wychodziła jak by mnie nie zauważyła. Ostatnio kiedy spytałem się czy ma jakieś okienka tego dnia( ja akurat miałem kilka godzi) odpisała tak, pytam kiedy a ona teraz, ale jestem zajęta.

Nigdy nie dałem jej do zrozumienia, że chcę czegoś więcej, nie obraziłem jej niechcący a wogóle przy niej nie przeklinam ( nie chodzi o nią, wogóle planowałem być bardziej kulturalny i tylko przy kolegach bluzgi same wchodzą do ust).

Mam problem z samotnością i najzwyczajniej w świecie chcę czasem z kimś porozmawiać. Choruję na depresję, ale nie jest źle, ostatnio psycholog powiedziała mi, że podejrzewa u mnie zespół #zespolaspergera i powinienem się przebadać. Trochę głupio, że powiedziała mi to dopiero po dwóch latach terapii. Sam u siebie to podejrzewałem, z testów w internecie wychodziło że mogę to mieć tylko jedna rzecz mi nie pasowałam ja nie jestem aspołeczny ciągnie mnie do ludzi. Nawet moja mama stwierdziła, że do tego pasuje po tym jak przeczytałem jej objawy.

Co ja mogłem zrobić źle, nawet w rozmowie mówiłem jej, że przerwy od zajęć są dla mnie problemem bo nie widzę się z kolegami . Poza rodziną i tymi kolegami nie mam z kim porozmawiać, przez tę #samotnosc nawet wyjścia do lekarza są dla mnie urozmaiceniem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
Co ja mogłem zrobić źle, nawet w rozmowie mówiłem jej, że przerwy od zajęć są dla mnie problemem


@mirko_anonim: ale co niby źle, zwyczajnie jej powiedz że ci się podoba i czy nie pójdzie na kawę - konkretnie takie pytanie zadaj i tyle, albo Ci powie że ok spoko i będziesz zadowolony, albo ci powie "sorry mam chłopaka, lubię cię ale to nie to" i też już będziesz wiedział na czym
  • Odpowiedz
@Dietetyq: ale o chyba właśnie pisze że zależy mu na koleżance jako znajomej bo czuje się samotny. Autorze jeśli o to Ci chodzi to jej zaznacz może że tylko o kolegowanie i pogadanie czasem chodzi, bo prędzej myślę że ona się boi że będziesz ja podrywał a nie jest zainteresowana. Ja bym tak pomyślała gdyby mnie zagadywał jeden pojedynczy facet bez kontekstu grupy, może warto zaznaczyć jaka znajomość Cię interesuje. A
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq Ja jak już ją poznałem to założyłem, że i tak nie mam szans. Ona jest ładna i ma ciekawe zainteresowania a ja rocznik 98 jeszcze nie mam magistra.

Z tą kawą mam uraz wiąże się taka historia. Tylko raz w życiu umówiłem się z dziewczyną, naprawdę się zakochałem i długo próbowałem się do niej zbliżyć, ale nie było okazji żeby porozmawiać sam na sam. Kiedy po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim pewnie uznała, że dążysz do związku i za nią łazisz i dlatego trzyma dystans. Czasem faceci gadają, że oni niby nic nie chcą, a i tak idzie wyczuć, że próbują urobić dziewczynę, by ja wykorzystać w wiadomym sobie celu. Nie wiem, może ty jesteś wyjątkiem od reguły.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: laski lubią pomagać w sprawach damsko-męskich, powiedz jej, że nie masz żadnej koleżanki a chciałbyś poznać punkt widzenia kobiet i czy by Ci w tym pomogła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kucharzpiekarznekromanta Ja nawet nie mam tutaj konta. Właściwie to regularnie przeglądam tylko klasykiniepoprawnejmuzyki. Mam dość ambitne plany po studiach i konto natakim portalu mogło by mi zaszkodzić. Facebooku używam tylko do studiów a komentarze na youtube piszę pod własnym nazwiskiem i zawsze merytorycznie.
@ lubiejescfrytki Też tak podejrzewam, tylko chciałbym jej powiedzieć na żywo, że tak nie jest. Mam problem z pisaniem na messenger, z nią czy
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Cześć.

Zacznę od końca:

Poza rodziną i tymi kolegami nie mam z kim porozmawiać, przez tę #samotnosc nawet wyjścia do lekarza są dla mnie urozmaiceniem


Musisz zrozumieć (naprawdę musi to do Ciebie dotrzeć), że wszyscy mają dokładnie tak samo jak Ty. To nie jest tak, że Ty masz gorzej. Nie masz gorzej, wszyscy tak mają. Że rozmawiają tylko z rodziną i dosłownie kilkoma kolegami/koleżankami. Im człowiek starszy, tych
  • Odpowiedz