Wpis z mikrobloga

@wstanczyk: Akurat tutaj chodzi o jedną z przewodniczących Lewicy, Żukowską, która działa na szkodę Lewicy i rozsadza ją od środka. Jej "#!$%@?" do Marszałka to już totalny odjazd, ale wcześniej też regularnie ośmieszała Lewicę. Ona i Czarzasty to największe hamulce Lewicy. Nic nie wnoszą, za to swoimi wybrykami robią dużo szkody. Mówię to jako sympatyk Lewicy, chcący jej powrotu do normalności. Lewica jest potrzebna, Żukowska nie.
@wstanczyk: Myślę że nie Lewicę tylko Żukowską która już od dłuższego czasu niszczy i Lewicę a teraz Koalicję od środka. Jestem pewien że pani Żukowska przysporzyła PiS znacznie więcej głosów niż koalicji rządzącej. Czasem wypadałoby ugryźć się w język ona tego nie robi w imię czego mamy jej nie szkalować
@wstanczyk: Czy naprawdę nie boli Cię sposób, w jaki domagają się realizacji tych postulatów? To jest poziom konfederacji, jeśli nie gorszy, bo Daun przynajmniej ubiera to w jakieś ładne zmyślone słówka. Jestem za aborcją do 12 tygodnia ciąży (i na każdym etapie w wyjątkowych przypadkach), natomiast Lewica skutecznie i na każdym kroku robi wszystko, by mi ten pogląd obrzydzić. @Biskupator , @JanuszPDM i komuch Miller mają rację: Żukowska działa na szkodę
@Biskupator: @JanuszPDM @Noniewytrzymietego Nie no, ja się ogólnie zgodzę, że Żukowska to warchoł, korwin Lewicy. Z resztą z Nowej Lewicy bym się normalnej lewicy nie spodziewał. Zwracam tylko uwagę, że swoje racje tutaj maja - temat aborcji, czy związków partnerskich jest wiecznie na ustach liberałów, ale jak przychodzi co do czego, to zawsze przekładany na później. Szczególnie, że wszyscy mówią o tym, że Hołownia zrobił to z czysto politycznych powodów, gdy
poważnie fanboje z KO atakują już Lewicę, bo ta śmie się domagać realizacji postulatu, który był w stu konkretach, obiecywanych przez KO i Tuska? XD

@wstanczyk: Ale przecież te konkrety to była tylko taka przenośnia, nikt nie oczekiwał, że naprawdę cokolwiek zrealizują, sam tak mówiłeś.
@ibilon: Dobra leć już na czarno, bo nudny się robisz z tymi urojeniami za każdym razem. Nie wiem, kim ty myślisz, że ja jestem, ale na pewno nie wszystkim, czego nie lubisz w świecie.