Wpis z mikrobloga

  • 0
@bugzer pewnylokal sprawdzałem, ale to strona z usługą, więc nie do końca wierzę wewszystkie komentarze i wydaje mi się że niektóre rzeczy mogą być wyolbrzymione... Dlatego pytam tu, bo może akurat ktoś tam mieszka ;)
  • 0
@DiMaria generalnie to każde nowsze osiedle ma ten problem... Wybierając życie w mieście i widząc co się dzieje na rynku, godze się na ciasnotę. Bardziej chciałbym wiedzieć, czy np blok nie siada i nie pękają ściany, albo czy nie ma jakichś problemów z zaciekami lub wilgocią, pleśnią itd. Okolice trochę znam bo już prawie 7 lat mieszkam ulice obok
@jsw_ słaba lokalizacja skazany jesteś na Wkd dodatkowo pustynia usługowa Lidl na Łopuszańskiej lub stonka w ch na Łopuszańskiej nie robią szału …wszędzie autem a aleje stoją i wjazd w grójecka taki se chyba że na mordor lecisz .. cena zawyżona w tej cenie poszukaj Szczęśliwice Wlodarzewska itp o niebo lepsza lokalizacja
  • 1
@czachadymi11 na Wlodarzewskiej teraz mieszkam i szukamy od listopada ;) tam stan developerski jest od 24-28k za m2... Park strasznie podbija cenę... Generalnie od listopada mało mieszkań się tam pojawiło, tzn takich 70+ m2. Albo jakieś stare do remontu za 1,3mln i więcej, albo fajne za 2,5mln i więcej. Dlatego teraz rozglądam się już trochę dalej
  • 0
@Brendan na 59 żona dowiadywała się jak tylko wystartowali z budową (1,5 roku temu) to cena była od 19400. Tydzień temu sąsiad się dowiadywał że od 24000. Harfowa droższa , tam widziałem 28-29k nawet.
@jsw_ nieźle zdrożało. Sam wysyłałem zapytanie jak się pojawiło. Też mieszkam w okolicy i ostatecznie wziąłem rok temu z wtórnego do remontu. Kaskady chyba mają sensowną cenę jeszcze ale hałas od Krakowskiej mnie zniechęcił. Lokalizacja ok, bo nadal w miarę blisko do Parku i na tramwaj / kolejkę. Dalej w głąb instalatorów bym jednak nie chciał mieszkać.
  • 1
@Brendan instalatorów to ma taki problem ze tam natrzepali pełno bloków i jest tylko ta wąska uliczka do wyjazdu. Tam musi być dramat w godzinach szczytu... My generalnie też szukamy rynku wtórnego, ale szału nie ma, ceny z kosmosu a to co się pojawia to albo jakiś parter/ pierwsze piętro, do tego w kiepskim stanie. Pamiętam że w 2017 Robyg chyba budował tam dwa niskie bloki. Mieszkania były po około 9000 za
@jsw_ wjazd to jedno ale chodzenie tam jest nieprzyjemne. Wąski chodnik, tylko z jednej strony praktycznie - słabo.

Na wtórnym też lipa jak chcesz coś w miarę nowego typu 2010+. Jak jest zrobione ładnie do wprowadzenia to takich mieszkań praktycznie nie ma i cena jest z kosmosu pod 30k za m2. Jak wygląda słabo to i tak będziesz wszystko zrywał, a to jeszcze więcej roboty i kosztów niż stan deweloperski. No i
@jsw_ przypomnę, że te osiedla w głąb instalatorów to teren przeznaczony jeszcze nie tak dawno temu pod wysypisko śmieci 🗑️ dzięki sprzeciwowi mieszkańców zablokowany i zabudowany osiedlami a to wszystko od 2016 około … sam sprzedaje obecnie mieszkanie w dolcanie róg instalatorów i al Krk są dźwiękoszczelne okna więc hałasu nie ma nawet jeśli otworzy się balkon (wychodzi na patio) także na wysokim piętrze jest ok
@czachadymi11: prawie kupiłem tam mieszkanie ale nie dogadałem się ze sprzedającym, bo chcieli mnóstwo kasy pod stołem. Ale przede wszystkim w trzech pokojach były okna tylko od północy, więc było ciemno. Faktycznie okna super wyciszały, ale po otwarciu tych od Instalatorów był hałas od Krakowskiej.