Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do ludzi którzy siedzą na NEET od kilku lat (bo słyszałem że są tu takie przypadki lol) Jak wy to wytrzymujecie psychicznie? Bo ja neetuje sobie od 3 miesiący i już dosłownie wariuje. Na początku było fajnie - granie, oglądanie filmów, czytanie książek całe dnie. Jednak w pewnym momencie jakoś to wszystko mnie znudziło. Formuła jakby się wyczerpała. Obecnie wstaje rano i nie ma kompletnie pomsyłu co z sobą zrobić. Nadmiar wolnego czasu ryje mi banie. Zacząłem więc szukać pracy żeby tylko się od tego uwolnić i wyjść wreszcie z domu. Nie wyobrażam sobie jak to jest siedzieć w jednym pokoju zazwyczaj przy komputerze przez lata i nie ześwirować przy tym totalnie. A tak jak wspomniałem - tacy osobnicy istnieją.

#neet #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: bo według przyjętych norm społecznych my jesteśmy inni, mamy problemy psychiczne dlatego możemy długo wytrzymać na neet, normik dostaje kociokwiku jak z kimś nie rozmawia przez 24h a my możemy siedzieć w zamknięciu w pokoju przez miesiąc i z nikim nie rozmawiać i dla nas jest okej