Wpis z mikrobloga

thermomix to duzo bardziej zlozone urzadzenie niz zmywarka i gdyby nie niektore tipy od babki to w zyciu bym nie pomyslal, ze dana czesc ma wiecej niz jedno zastosowanie a w efekcie ulatwiaja zycie


@ZielonyRozpustnik: Ja generalnie umiem czytać i jak kupuję jakieś urządzenie to czytam instrukcję obsługi. Dlatego jakbym miał kupić robota tego typu, to kupiłbym model, do ktorego zamiast nawiedzonej baby jest w komplecie po prostu instrukcja obsługi. Pewnie
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: No spoko dobra ziarnista świeżo zmielona kawa z ekspresu ma swoje zalety względem zalania zwykłych fusów wodą a jakie zalety ma gar z wbudowanym wyświetlaczem za wiele tysięcy względem tego samego ugotowanego normalnie?
  • Odpowiedz
Też zawsze się zastanawiam, dlaczego to muli jak #!$%@?


@Serniczek_Szatana: Pewnie od pojawienia sie tego na rynku nie przeszło to żadnego upgrade hardware, a może nawet downgrade gdy udało się kucom soft zoptymalizować by działało to na gówno prockach xD
  • Odpowiedz
@mako37: sam mam lidlomiksa i bardzo sobie chwalę. Umiem gotować, ale podoba mi się idea garnka z ustawieniem czasu, temperatury i jednoczesnym mieszaniem/ rozdrabnianiem. Ma to bardzo duże znaczenie np. gdy robisz sery, albo fermentujesz różne rzeczy. Nie muszę jak małpiszon stać przy zwykłym garze w jednym ręku trzymając termometr, drugą mieszając, a pindolem skręcać temperaturę na kuchence. Przepisy są miłym dodatkiem- czasem sobie zrobię z bazy jakąś ciekawostkę.
Natomiast w
  • Odpowiedz
@mako37: co za bezsens XD jak się zdecyduje na thwrmomix to chce go po prostu zamówić i użytkować. Nie potrzebuje, żeby jakaś baba wjeżdżała mi na chatę. Umiem sam klikać w ekran
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer no to idz kup tego z lidla xd sracie sie o ten sprzet jakby wam te thermomixiary co najmniej z lodowki wyskakiwaly xd zawsze to samo czy to dyson czy hizero czy thermomix czy iphone czy co tam jeszcze zawsze sie trafi grupa niezainteresowana produktem ktora musi se zrzedzic dla samego zrzedzenia, tymczasem uzytkownicy w spokoju ciesza sie sprzetem xD
  • Odpowiedz
@mako37: ludzie kupujący termomixa niczym nie różnią się od dziadków kupujących garnki na scamowych pokazach czy inny szajs w telezakupach mango.
Do niczego się to nie nadaje, a model sprzedaży jest identyczny jak każdy scam. Tworzą w tobie poczucie potrzeby na dany produkt i jak masz IQ niższe niż kijanka to czujesz się zaopiekowany przez sprzedawcę, jesteś mu dłużny zakup za poświęcony czas i myślisz że to urządzenie odmieni twoje życie.
  • Odpowiedz