Wpis z mikrobloga

@barnej-flinston: @Davvs: zwykły gar nie wyłączy mi się na gazówce, nie zrobi mi surówki, nie ugniecie mi ciasta, nie zważy mi produktów, nie mam garów, w których ułożę oddzielnie warzywa, pulpety, ryż, ziemniaki i jeszcze zrobię sos za jednym gotowaniem. Dostałem TM w prezencie i uważam, że jest niewarty swojej ceny, sam bym nie kupił. Jednak przyrównywanie go do "garnka z wyświetlaczem" to takie prostackie gadanie. Dla mnie to ból
  • Odpowiedz
chciałem żonie kupić to mnie #!$%@?ła i kazała płytki do łazienki zamówić, przy okazji między meble do kuchni xD


@GeDox: a resztę na co wydałeś?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Aerwin no tak bo flipper thermomixow wykupi wszystkie i będzie drożej sprzedawał. Akurat gość sprzedaje taniej bo z prowizji schodzi
  • Odpowiedz
@mako37: skoro klient musi się czuć taki zaopiekowany i one tak bardzo o to dbają, to zamówiłbym prezentację u którejś z tych pań, a na końcu wyszukał w internecie najtańszą ofertę i zaproponował żeby ją przynajmniej wyrównała. A jak nie, no to trudno, przynajmniej rozumiem teraz urządzenie, a o to przecież jej chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mako37: Ze 20 lat temu była taka firma Amway, która działała podobnie. Starzy chodzili do sąsiadki na demonstracje płynów do mycia kibla, okien, itp. XD
  • Odpowiedz
@mako37 śmieszki heheszki ale faktycznie sporo podróbek jest na rynku. Ten smart garnek kosztuje w ciul siana i jak już kupujesz to warto mieć pewność że oryginał.
Mamy już drugi i poprzedni wytrzymał 10 lat z małym serwisem na czyszczenie i wymianę noży (padły łożyska). Ogólnie nie dałbym 6k na to ale żona chciała xD
Natomiast jakości wykonania nie można im odmówić
  • Odpowiedz
@DerMitteleuropaer no to idz kup tego z lidla xd sracie sie o ten sprzet jakby wam te thermomixiary co najmniej z lodowki wyskakiwaly xd zawsze to samo czy to dyson czy hizero czy thermomix czy iphone czy co tam jeszcze zawsze sie trafi grupa niezainteresowana produktem ktora musi se zrzedzic dla samego zrzedzenia, tymczasem uzytkownicy w spokoju ciesza sie sprzetem xD


chopie, ale jedynym który ma tutaj ból dupy to jesteś ty.
  • Odpowiedz
@Igrekpl:

A ja nie rozumiem bólu dupy ludzi którzy nie mają a komentują.


to działa w dwie strony, trudno zrozumieć posiadaczy TM, którzy umniejszają funkcjonalności czy tam jakości lidlomixowi, kiedy nigdy go nie posiadali?
  • Odpowiedz
@Igrekpl: to są takie bezsensowne wojenki, które, pewnie służą nikomu innemu, jak producentom. Tworzy się stała grupa odbiorców pewnych rozwiązań, która nie jest skłonna do zmian.
  • Odpowiedz
@djmentos: ktoś wyżej pisał, że korzysta. Z ciekawości sprawdziłem i jest 30dni darmowego okresu testowego, przykładowy przepis w załączniku - nie trzeba ładować przepisów.
dmde - @djmentos: ktoś wyżej pisał, że korzysta. Z ciekawości sprawdziłem i jest 30dn...

źródło: tm

Pobierz
  • Odpowiedz