Wpis z mikrobloga

@mamabijeatataniezyje: tja, kupuje się najpierw młynki jak już i dlatego tyle kosztują że masz bardzo jednorodnie zmielone ziarno za każdym razem. Na podstawowej kolbie 9bar z średnią termiką wyjdzie Ci dobre espresso jeśli masz dobry puck prep włączając mielenie. A taki thermomix co robi XD
  • Odpowiedz
@mako37 tak szczerze to po co komu taki szajs? Ja w ogóle nie widzę przydatności takiego sprzętu w kuchni. Co on niby tak usprawnia? Znam ludzi co zmywarki nie mają a #!$%@? się w raty na to gówno.
  • Odpowiedz
  • 0
@mako37 a ja właśnie z żoną kupiliśmy Termomix i bez żadnej prezentacji w Polsce.

Wszyscy tu mówią jaki ekran jest wolny, a ku memu zdumieniu działa bardzo szybko.

Sam termomix przydaje się jak ma się dziecka i nie trzeba myśleć przy gotowaniu :)
  • Odpowiedz
@mako37: Przecież na tych grupach piszą laski co sprzedają termomixa i ten sklep zwyczajnie psuje im biznes. Kluczowe w tym interesie jest to, że jak ktoś przyjdzie CI ugotować w termomixie to już głupio zrezygnować z zakupu. Później stoi termomix nieużywany( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak zapytasz właściciela to powie że nie ma czasu, ale czasem sie coś zrobi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marty_Mcfly87 tak tak, stoi nieuzywany i sie kurzy xd kupilem w styczniu, od dnia zakupu jest uzywany doslownie codziennie, a z domu pozbylem sie parowaru, blendera, wagi kuchennej, sokowirowki, tarki a nawet czajnika xD a wiekszosc garow i patelni stoi nieuzywana
  • Odpowiedz
  • 0
@mako37 Ja mam thermomixa i szczerze propsuje takie rozwiązanie. Jedyne co mnie wkurzyło przy tym urządzeniu to cena i przedstawicielka.
  • Odpowiedz
tylko funkcje i ficzery ale thermomix to duzo bardziej zlozone urzadzenie niz zmywarka i gdyby nie niektore tipy od babki to w zyciu bym nie pomyslal, ze dana czesc ma wiecej niz jedno zastosowanie a w efekcie ulatwiaja zycie


@ZielonyRozpustnik:
no patrz ja kupiłem robota boscha i w zestawie była instrukcja, wystarczyło przeczytać i wszystko wiadome!
  • Odpowiedz