Wpis z mikrobloga

#podciaganiezwykopem

96 616 - 42 = 96 574

To mój rekord liczby podciągnięć od początku treningów () Masaż wczoraj jednak wjechał srogo. 4 serie, nogi w krzesełko.

Dodatkowo (plan, bo piszę bezpośrednio po drążku) jak zwykle pompki z nogami na podwyższeniu (80cm), 3 serie i 3 serie przysiadów z gumą 60kg. No i orbitrek. Zastanawiam się jeszcze nad brzuchem dodatkowo, może faktycznie kółko uruchomię, zobaczę.

Licznik osobisty od 4 grudnia - 2668 ()

#mirkokoksy
#kalistenika
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@macan: Wykonałem plan i odpaliłem kółko. Myślałem, że dam radę zrobić je z pozycji stojącej, ale na to jestem za cienki w uszach póki co ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jedna seria z kółkiem, bo pamiętam, że kiedyś uszkodziłem na nim bark, albo łokieć, nie chcę powtórki, a już stary jestem i łatwo się sypię XD
  • Odpowiedz
@macan kolko bezposrednio po intensywnym treningu pullupow czy pompek to imo kiepski pomysl - to jednak dosc mocno angazuje juz dosc zmeczone barki, przez co nie cwiczysz brzucha w maksymalnym stopniu. Moze poprobuj sobie powzmacniac go najpierw przez hollow body lub wznosy na drazku (o ile chwyt jeszcze pozwoli)
  • Odpowiedz
  • 0
@kratofel123: No właśnie czuję lędźwie po kółku. Chyba faktycznie na drążku zacznę go robić. Z chwytem jest spoko, mógłbym śmiało robić i 7 serii podciągnięć, ale mi się nie chce XD
  • Odpowiedz