Wpis z mikrobloga

Mam 60 tys. oszczędności a do końca roku będę mieć jakoś 100. Miałem zamiar ciułać jeszcze 4-5 lat w Dojczland, żeby kupić kawalerkę w mieście w powiatowym (za 200 tys.), ale zauważyłem ogłoszenie sprzedaży garażu murowanego za 50 tys. zł, który jest blisko zarówno rodzinnego domu jak i miejskiego targowiska (pełna własność a nie przeniesienie prawa dzierżawy). Co lepiej zrobić?

#pieniadze #inwestycje #pytanie #nieruchomosci #niebieskiepaski #przegryw

jjjjj

  • Ciułać dalej. Kawalerka lepsza 47.2% (60)
  • Kupić garaż. Też dobra inwestycja. 52.8% (67)

Oddanych głosów: 127

  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@poison101: Mi? Po nic, ojciec by używał tego garażu. Ale chcę coś zrobić z tą kasiorą, bo nieładnie jak tak leży. A w przyszłości mogę sprzedać.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@chromypies: Pytanie tyczy się tego gdzie lepiej władować tą kasiorę w ramach inwestycji. Gdybym kupił kawalerkę to też bym w niej nie mieszkał tylko wynajmował, żeby mieć jakikolwiek dochód pasywny jak już będę 40-letnim dziadem, któremu nie będzie chciało się pracować na cały etat.
  • Odpowiedz
@apfi: jak będziesz 40 letnim dziadem to już chyba nikt nie będzie chciał mieszkać w tym powiatowym.

Zamiast zainwestować w siebie, biznes albo akcje i obligacje to lepiej kupić garaż dla ojca
  • Odpowiedz