Wpis z mikrobloga

Gęste że węża nie wbijesz. Tomek lej wodę i dawaj bosak. Trzeba rozrobić na rzadko. Eh nieodpowiedzialni. Szambo należy wybierać regularnie. Nawet jak jest niepełne. Inaczej odparuje, zostanie samo grube, a ty człowieku się męcz. Eh głupiego robota. Czasami jest tak że na dole jest rzadkie. A na górze kożuch, ale to taki kożuch, że aż się pieni.

#dragonball #pokazmorde
InnyWymiar90 - Gęste że węża nie wbijesz. Tomek lej wodę i dawaj bosak. Trzeba rozrob...

źródło: PanStaszek

Pobierz
  • 70
Ty trolujesz,czy coś jesteś takim boomerem który udaję, że nie rozumie sarkazmów i żartów, czy tak naprawdę jesteś #!$%@??


@InnyWymiar90: teraz się zastanów na serio co miałeś na myśli co chciałeś osiągnąć zamieszczając swoją twarz pod wpisem o szambie?
Rozumiesz alegorię, szambo i twoja twarz?
Przecież sam się ośmieszasz.
najpierw wytłumacz mi dlaczego masz taki ból d00pska


@InnyWymiar90: ja ci tylko ciągle zwracam uwagę na to jak to wygląda, że bardzo niefortunnie to odebrałeś kolego i w moim mniemaniu sam się bardzo tym pierwszym wpisem ośmieszyłeś.
Nie Piszę TEGO ŻEBY CIĘ OBRAZIĆ, ty po sobie sam kompletnie pojechałeś, a ja ci na to zwracam tylko uwagę że sam się masakrycznie obraziłeś.
Żebyśmy się zrozumieli nie próbowałem cię nigdy obrazić tylko