Wpis z mikrobloga

oddaje krew juz od ok 3 lat i nigdy nie mialem zadnych problemow. A w tym roku na poczatku stycznia oddalem krew a niecaly tydzien pozniej przeziebilem sie i lekarz zrobil test i to byl niby kowid. Minelo juz ponad 2 msc i poszedlem oddac krew a tutaj ban bo podwyzszone mialem leukocyty we wczesniejszej styczniowej morfologi. Pobrali probke na kolejne badanie, dzwonie dzis a pani mowi ze kolejny ban bo tym razem monocyty za wysokie i ze za miesiac kolejne kontrolne badanie. Mozliwe ze to po tym kowidzie sie tak porobilo i powiedzmy za miesiac/dwa sie wszystko uspokoi czy lepiej porobic badania na wlasna reke? Czuje sie normalnie tak jak zawsze, raczej nic mi nie dolega #krwiodawstwo
  • 2
  • Odpowiedz
@Czarek7890
To oni robią takie badania?
Pierwsze słyszę.
U mnie kilka razy wyszedł dość niski poziom hemoglobiny i dopiero jak sam poszedłem na badanie krwi to wyszło że kilka składników jest poza normami. Dalej miałem kolejne badania bo to może świadczyć o różnych chorobach w organizmie. Finalnie nic nie wyszło więc wróciłem do oddawania krwi i nic nie mówili że im się krew nie podoba.
  • Odpowiedz