Wpis z mikrobloga

Nawet grube laski manipuluja na tym tinderze xd laska mowi, że schudnac chce przez spacerki bo na silke teraz czasu nie ma ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
ja raz w miesiac zrobilem 200k kroków a nic a nic nie schudlem 178cm/85kg (troche miesni mialem ) here
+ taka ulana to ma chyba wieksze sklonnosci do ponownej otylosci
#tinder #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@greenbong: mam kolezanke co schudla 15kg chodzac codziennie na silownie i prawie nic nie jedzac, oczywiscie, że da się schudnać bedąc grubym tylko chodząc, ale pomyśl ile to czasu trwa... i jeszcze argument nie chodze na silke bo nie mam czasu wiec wszedzie chodze z buta aby spacerowac xD
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55: jakiś niepełnosprawny umysłowo jesteś? Spacer 2h może spalić nawet 600kcal, nawet jeśli je tyle ile spala nie licząc spacerów to jest w stanie spacerami schudnąć wtedy 2.5kg miesięcznie
  • Odpowiedz
  • 0
@szamus1: no dobra, ale jeśli laska ma czasna spacer 2h dziennie, to nie lepiej jeździć komunikacja i pojsc na silke na 1h30min xD?
już widzę jak gruba laska 2h dziennie spaceruje, powoddzenia
  • Odpowiedz
Normiki którzy nie mają do tej pory nic wspólnego z siłownia powinni skupić się wyłącznie na diecie, spacerki i ruch są ważne dla zdrowia ale wychodzenie z otyłości to 90% zmiana diety, dopiero jak uda ci się przyzwyczaić do innego odżywiania i zacznie spadać waga będziesz mógł uprawiać sport. Wcześniej to będzie okropna katorga, zero przyjemności i zdrowego podejścia tylko ciągle wyrzuty sumienia że nie spociłeś się wystarczająco dziś. No i ciągła
  • Odpowiedz