Wpis z mikrobloga

A brałeś dostawa czy kupowałeś na miejscu?


@dam2k01: Dostawa. Przez Allegro brałem.

Może inaczej jak masz sklep w zasięgu ręki, wtedy zanosisz sprzęt i wykładasz kawę na ławę


@dam2k01: Jak kupiłeś stacjonarnie to automatycznie tracisz prawo do zwrotu bez powodu w ciągu dwóch tygodni. Wtedy tylko zwroty gwarancyjne na widzimisię sprzedawcy. Lepiej jest zamówić i dokładnie sprawdzić wszystko na spokojnie w domu, a w razie czego zwrócić.
  • 0
@stepienz13posterunku: czyli nawet jak używaliśmy sprzętu przez tydzień powiedzmy nadal nie będzie problemu z jego odesłaniem? Dzięki, nie wiedziałem w sumie bo nigdy nic nie musiałem odsyłać. A jak samego laptopa oceniasz? Spoko jak za 2k?
czyli nawet jak używaliśmy sprzętu przez tydzień powiedzmy nadal nie będzie problemu z jego odesłaniem?


@dam2k01: No tak, masz 2 tygodnie na zwrot bez podania przyczyny. Ale tylko jak zamawiasz przez internet.

A jak samego laptopa oceniasz? Spoko jak za 2k?


Niby teraz polecają tego T14 z Ryzenem w tej cenie, więc wydaje się to być najlepszy wybór za te pieniądze. Osobiście bym nie kupił, bo 14 cali to dla mnie
@dam2k01: Kupowałem u nich thinkpada i potem jeszcze monitor. W obu przypadkach bardzo OK. Monitor po sprawdzeeniu wymieniłem - bez żadnego problemu. Proponowano mi też zwrot $, jako alternatywe. Sprzęt jest poleasingowy, więc raczej można sie spodziewać, problemow po zakupie, ale coś za coś... raczej nie chcę odnosic się do komentarzy typu "kupiłem i po pewnym czasie się zepsiuło się" osobiście firmę polecam