Wpis z mikrobloga

gdzie mam podłączyć jacka żeby głośniki 5.1 grały wszystkie jak należy? front - no to jak nazwa wskazuje grają tylko przednie, analogicznie to samo z Rear. Jest jeszcze CEN SUB i wydaje mi się że tutaj powinno być prawidłowe wyjście, ale po podpięciu do tego gra tylko centralny głośnik #audioboners #audio #glosniki #dzwiek
  • 16
@TadzioNorek: jak chcesz żeby działo poprawnie, czyli dźwięk 5.1 to potrzebujesz komputera, wzmacniacza, amplitunera cokolwiek co posiada wyjścia na te głośniki, czyli 3. Jak chcesz żeby wszystko grało to samo to możesz podłączyć wszystkie jacki pod jednego, wtedy masz dźwięk stereo w przednich, w tylnych i centralnym to samo. Ale centralny będzie najgłośniejszy z tego co pamiętam.
@Bodzias1844 tak jak napisałem front/rear/sub to wyjścia na subwooferze, inaczej nie miałbym jak podłączyć bo to zwyczajne miedziane kabelki od głośników. Front - zielone wyjście, Rear - różowe, cen - czarne. Chcę podłączyć do PC, mam tam różowe, niebieskie i zielone wejście. Pytałem wyżej czy mogę podłączyć jednym jackiem np jedno wyjście z suba do wejścia na pc, drugim kolejne, trzecim kolejne