Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mirki co zrobić. Typiara z którą jakiś czas temu sobie pisałem #!$%@?ło jej i od jakieś kilku miesięcy sobie co jakiś czas o mnie przypomina twierdząc że się #!$%@?łem na nią itp. Nigdy się na nikogo nie #!$%@? i się #!$%@?łem gdy zadzwoniła do mnie w sobote, zobaczyłem że ona dzwoni to wiedziałem że znów się do mnie #!$%@? o coś i tak właśnie się stalo wzieła jeszcze jakiegoś patusa do telefon żeby ze mną gadał i chcieli żebyśmy się spotkali czyli 4 osoby od tej typiary i ja sam żebyśmy to sobie wyjaśnili sprawe nagrałem oczywiście tą rozmowe i ją pokazalem w szkole paru osobą no i co typiary się spłakały poszły że ja takie nagranie udostępniam a na tym nagraniu jest jak mnie z 5 minut wyzywano i zachęcalk mnie do pójścia na 4vs1, sprawa aktualnie przez te typiary zajmują się nią nauczyciele co mam robić, #!$%@? mnie to że prywatne sprawy wyciągają do nauczycieli i jeszcze robią z siebie pokrzywdzonych gdzie to do mnie się te typiary #!$%@?ą o wszystko i piszą na mnie hejty w internecie #szkola #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3