Wpis z mikrobloga

A gdyby to był podatek od X+2 mieszkania, gdzie X to liczba dzieci?


@lewoprawo: nie wiem czy jest sens aż tak komplikować sobie przepisy podatkowe. Ale to nie było by głupie.
EOT EOT EOT


@arais_siara: aha, czyli istnieje możliwość że zrozumiałeś swoją głupotę ale po prostu jak tchórz chcesz uciec od rozmowy mając ostatnie słowo? Tak robią tylko podludzie. Kiedyś tak samo robili w rozmowie ze mną sympatycy rosyjscy. Tak możesz mówić że to porównanie w którym znalazłem podobieństwa w tobie do ruskiej propagandy.
Odpowiedziałem ci na ten wysryw, już zamknij telefon bo nie da się czytać tych twoich wysrywów


@Notabene: aha, czyli na coś co nazywasz wysrywem wyciągasz potężne działo i ładujesz jeszcze większy wysryw oderwany od rzeczywistości? xD Ciekawe czy właśnie tak zachowywali się ludzie na pomysł o pociągu. Ponoć przeciwnicy pociągu twierdzili że poruszanie się szybciej od końskiego galopu spowoduje przemieszczenie się organów wewnętrznych w człowieku.
Wytłumaczę ci jak będzie, jak wejdzie katastralny to zapłacą go najemny w opłacie za wynajem, jak wejdzie podatek od flipów to zapłaci go końcowy nabywca w cenie mieszkania. "Drogie" mieszkania staną się jeszcze droższe.


@Notabene: jak wchodził podatek bankowy to nawet dostałem wiadomość od któregoś banku, że podniesienie marży kredytów oraz opłat zupełnie nie ma z nim związku więc tu będzie podobnie, wystarczy napisać że to niepowiązane zdarzenia i problem rozwiązany
Tak robią tylko podludzie. Kiedyś tak samo robili w rozmowie ze mną sympatycy rosyjscy. Tak możesz mówić że to porównanie w którym znalazłem podobieństwa w tobie do ruskiej propagandy.


@aarahon: już jestem podludziem, ciekawe, co jeszcze powiesz mądrego? no słucham pana. A to porównanie, czy różnica, bo u ciebie to trudno wyczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aarahon przecież to twój pomysł to ty powiedz skąd xD pewnie naćpany na squocie rumun ssąc palucha podrzucił? xD

>znaczy się w celu zmniejszenia cen mieszkań chcesz dołożyć kolejny podatek do ceny?


@podjad3k: nie, skąd taki głupi pomysł?


>no fajnie tam macie nasrane w tej lewicy, stare znałem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@podjad3k: o, skończyły się argumenty i zaczęło obrzucanie gównem. Fajnie że lubicie gówno, jako