Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co lepsze #hiszpania czy #wlochy pod kątem poznawania ludzi, łatwości nawiązywania kontaktu, itp.? Niestety ja niebieski, więc to trochę utrudnia sprawę wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TL;DR jestem już w tym wieku (31) gdzie wszyscy pozakładali swoje rodziny, od lat nikt nie ma czasu wyjść, zero nowych znajomych i właściwie zero starych znajomych. Samotnik, introwertyk ale z tym walcze! O jakimś związku też mogę tylko pomarzyć. Chcę trochę pokorzystać z życia, zażyć trochę słońca, wyluzować się ale też.. poznać jakiś ludzi, wejść w interakcje bo tego mi całe życie brakuje. Fajnie by było poczuć wakacyjny vibe chociaż na chwilę, bo od tej szarości w Polsce i braku kontaktu to instant #depresja.
Podejrzewam, że będąc kobietą wszędzie łatwo o kontakt ale co w przypadku bycia przeciętnym niebieskim? Wiadomo, że ładny ma łatwiej ale nie chce szukać miłości, tylko kraju gdzie łatwo o gadkę, uśmiech, small talk (USA za daleko).

#podroze #podrozowanie #wakacje #europa #samotnosc #feels #przegryw #tfwnogf #znajomi #hiszpanski #wloski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co lepsze #hiszpania czy #wlochy pod kątem po...

źródło: ebf6c517f83c2262f79b339fd9986f2c

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kraj nie jest problemem. Problemem jesteś ty, to tak w skrócie, bo nikt za bardzo nie chce się zadawać z przeciętnymi ludźmi sam z siebie.

Piękni i bogaci wszędzie mają łatwo, a przeciętniak zawsze musi się naszarpać.

No, ale śmigaj! Chociaż zobaczyć trochę świata i może faktycznie kogoś poznasz.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: myślę że obie narodowości są społeczne i otwarte, łatwo o kontakt, ale zależy czego oczekujesz. We Włoszech jakoś jest (moim zdaniem) spokojniej i bardziej klimatycznie, taki klimat slow. Hiszpanię bardziej odbieram jak imprezownię i mnie bardzo zniechęcają te wielkie hotele-molochy, w których mnóstwo głośnych Anglików i pijanych Niemców.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: naczy jeśli Ty nigdy sam nie byłeś na takim wypadzie to powiem CI jako weteran takowych że kraj musisz wybrać taki gdzie jest ciepło typu właśnie Hiszpania, Włochy, może Chorwacja ale duużo i tak zależy od Ciebie

no niestety nikt sam nie zagada do typka który jest samemu, jeszcze który sam siedzi smutny albo jakiś zmulony - musisz sam proaktywnie próbować albo se gadać do tych ludzi cokolwiek

więc się
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o smalltalki i losowe interakcje - polecam irlandię - ludzie witają się z tobą nawet w toalecie, podczas chodzenia po górach potrafią przystanąć i zapytać cię what's up? i gadka sie ciągnie ile tylko chcesz
  • Odpowiedz