Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 1
@poboomster: Zobaczymy, nie planuję narażać ich na wodę więc trzeba będzie poczekać. Ogólnie to są mega, miałem różne buty ale pod względem wygody są super miękkie, rozmiar udało się trafić idealnie, dobrej jakości skóra.
@onepnch: Haha, coś w tym jest ale walić to, flexował będę w innych.
@Nowa_Zielonka_: Z mysiej c*y, albo tutaj smerfnej c*y xD
snx - @poboomster: Zobaczymy, nie planuję narażać ich na wodę więc trzeba będzie pocz...

źródło: cizemki2

Pobierz
Zobaczymy, nie planuję narażać ich na wodę więc trzeba będzie poczekać. Ogólnie to są mega, miałem różne buty ale pod względem wygody są super miękkie, rozmiar udało się trafić idealnie, dobrej jakości skóra.


@snx: jak rozumiem wygodne są w domu? i jeszcze w nich za dużo nie pochodziłeś?
fajne, ile pln?
Tak, jestem z siebie dumna XD


@snx: wez to zdejmij chlopie i nie narażaj się na śmieszność publicznie bo zaraz będizesz płakał na tagu ze masz 30+ lat i nawet za rękę nie trzymałeś xd
via Wykop
  • 0
@Gozdziu: @KaraBooska No nie, teraz to już po mnie xD
@ZiobroZaskoczenia Zastanawiam się czy by ich nie wyrzucili z paczki ;)
@LimboNoir To może być najsłabsza strona, ale zobaczymy. Jest skórzana, niepowleczona żadną gumą.
@Mr_Frodo Po domu to mam bardziej zryte buty. W tych cały dzień ostatnio śmigałem, będą często noszone tylko nie do każdego outfitu pasują. ~580 zł.
@paw4da Goście goście?
@bugzer Mam na to wywalone, pewne rzeczy mam dużo
@snx fajne, gdzie kupione i czy są inne kolory? Od kilku miesięcy chodzę typie barefoot i nie ma opcji żebym wrócił do normalnego obuwia. Mam głównie lekkie trekingowe albo casualowe, do grubszych wypraw w góry nadal muszą pozostać AKU, teraz czego mi brakuje to czegoś bardziej eleganckiego i właśnie takie jak Twoje, w kolorze czarnym lub brązowym byłyby idealne.