Wpis z mikrobloga

My faceci totalnie przegraliśmy na rynku matrymonialnym
Między innymi przez duża nierównowage mężczyzn i kobiet ale także przez ogromna desperacje
Tym którym udało się stworzyć związki przed rewolucja hipergamii w Polsce serdecznie gratuluje i zazdroszczę ale też powinno mieć z tyłu głowy fakt,że ich druga połówka może stwierdzić, że to koniec - ona po tygodniu będzie miała setki adoratorow na każde zawołanie, a Wy wpadniecie do piekla
#tinder #przegryw #samotnosc #blackpill #redpill #depresja
  • 28
  • Odpowiedz
@Romantyk69: Pokaż swój profil z np. Tindera na PW to popatrzę i coś poradzę. Tylko wiesz, raz udało mi się trafić na ideał. Teraz mam coś potencjalnie fajnego, ale problem w tym, że pracuje fizycznie i nie ma sił się spotykać poza weekendami (przy czym co drugi weekend, bo studiuje).

IMO znaleźć cokolwiek jest łatwo, ale pytanie czy dasz radę psychicznie XD
  • Odpowiedz
@Romantyk69: U mnie gadają, ale tak jak mówiłem - ideał miałem. Teraz to deprecha.

Moim zdaniem albo:
- Jesteś turbo gruby (niestety - musisz schudnąć)
- Albo turbo brzydki (niewiele poradzić możesz, ogarnij dobre ciuchy, barber itd)
- Albo masz kijowe zdjęcia / profil (tutaj możesz sporo osiągnać)
  • Odpowiedz
@Romantyk69: No może znasz, a może źle znasz? :P
Wiesz, ja nie siedzę od gimnazjum, pary wchodzą. Raczej niestety wiele z nich nie podoba się, ale jednak. A jestem ulańcem (ale staram się schudnąć). Cel hipotetyczny to schudnąć i może lepsze pary będą, chociaż parę fajnych mam.
  • Odpowiedz
@Maxior99: Chłopie, ale serio, dziwisz się, że przegrywasz na wykopie? Przejrzałem twoje poprzednie wpisy i no, niestety, ale kompletnie brak w tobie męskiej energii. Twoje wpisy to ogromna desperacja, ciągłe narzekanie na to, jak jest ciężko, błaganie i poniżanie się, aby w końcu znalazła się jakaś baba i modlitwy błagalne o to, aby tinderówka nie zghostowała xd. Nie piszę ci tego, żeby cię obrazić, wydajesz się spoko gościem. Chcę tylko uświadomić,
  • Odpowiedz
@Cesc raczej to jest skutek długiego siedzenia na portalach z jednoczesnym brakiem efektów, tam jak nie masz mordy to nawet nie jesteś w stanie pokazać zbyt mocno desperacji bo ilość par/spotkań jest znikoma
  • Odpowiedz
@hubba-bubba: Tylko czy twoja morda to 1/10 czy może 5-6/10? Jasne, jak nie jesteś ładny to przesrane (też tak mam), ale no jak jesteś zwyczajny to jakoś obleci
  • Odpowiedz
@fervi nawet jak masz mordę 5/10 to jesteś na przegranej pozycji, zawsze trafi się ktoś przystojniejszy itd. Polecam założyć fejk konto chada/rozowej. W pierwszym wypadku każdy może zobaczyć że jak masz mordę to nagle te rozmowy na tinderze zaczynają się kleić i w rozmowę angażują się obie strony. W drugim przypadku można zobaczyć jaki tam jest spam wiadomości i jak rynek mężczyzn jest tam przepełniony
  • Odpowiedz
@hubba-bubba: No spoko. Tylko nie każda kobieta może mieć chada. Niektóre chcą mieć po prostu związek, a nie służyć jako ruchadła. I oczywiście, że dziewczyny mają lepiej.

Tylko zapytam inaczej - Co TY robisz by się odnaleźć na tym rynku? W sensie możesz mieć #!$%@? i spoko. Ale jeśli nie masz to jak nad sobą pracujesz itd.
  • Odpowiedz
@fervi to że nie każda może mieć to nie znaczy że każda nie chce mieć, wiecznie żyjąc nadzieją. A co do drugiego pytania w moim wypadku staram się być ogarnięty życiowo i to co chciałem to już mam bez żadnych kredytów na 30 lat, natomiast nie zamierzam robić fikołków tylko po to żeby kogoś zabawiać, a na tym chyba polega siedzenie na tinderze będąc 5/10
  • Odpowiedz
  • 2
@Cesc:
1. tak jak @hubba-bubba zauważył - kobiety nie są w stanie po zdjęciach stwierdzić tego " braku męskiej energii " . Po prostu brak mi dobrej facjaty
2. Nie o mnie ten wpis ale generalnie o totalnej porażce płaci męskiej na rynku matrymonialnym .
Tysiące facetow robiących fikolki byleby dziewczyna 6/10 dala im szanse to jest obraz dzisiejszych aplikacji randkowych
  • Odpowiedz