Wpis z mikrobloga

@open_or_die

24 puszki 200g feringi kosztuje 150 zł, a to jest jedzenie dla jednego kota na max 15 dni.

Po co kupować dwustugramowe puszki? Nie trzeba nawet brać 800g i mrozić, ale czemu nie 400g skoro wychodzą dużo taniej?
Na niemieckim zooplusie masz np. mac'sa 6 x 400g za 9 euro. Wychodzi taniej niż te feringi, a to dużo lepsza karma. Ogólnie polecam wyszukiwać przez hasło "sparpaket". :)
Kotek jest młody? Jak
  • Odpowiedz
mnie bardziej interesuje, jak ktoś może wydać tylko 500zł na jedzenie dla siebie. Dieta czokoszokowa czy 1000 kcal dziennie?

@BennyLava: szczupła laska to i może mało je w porównaniu do chuopa xd
  • Odpowiedz
@van-der-staas mac'sa nie lubi, z karmą dłuższy czas próbowałem jakoś rozwiązać problem i nic nie działa.
Przekładałem do pojemnika próżniowego, mieszałem z ciepłą / zimną wodą, dodawałem smaczki w formie kremu. Nic nie dziala, trafił się jebnięty kot i tyle.

@kolejne_juz_konto jak regularnie dostaje suchą to przestaje jeść mokrą xD
  • Odpowiedz
@ArturVonFornal: no ja tez w to moge uwierzyc ale wtedy nie mozna mowic imo o roznorodnosci - chyba ze zamiana makaronu na kasze taką jest (dla mnie nie). Ja nie jem duzo - ok 2,5k kcal dziennie jak nie szaleje, po prostu jajka to superfoods dla mnie i jem co dzien. Ja np owsianek nie jem, bo nie lubie smaku i mnie nie nasycaja. Ot taka preferencja. A juz np tutaj
  • Odpowiedz
Jeśli dajesz kotu tylko 120g mokrej karmy dziennie i nic więcej to głodzisz kota.


@open_or_die: wiele o niej można powiedzieć ale na pewno nie że jest głodzona. Przy jej aktywności, wadze i fakcie że jest po sterylizacji te 120g w zupełności wystarcza. W ciągu dnia dostaje jeszcze trochę chrupek w macie węchowej.

Policz sobie na spokojnie bo te 400g to gruba przesada dla kota który nie waży 10kg

http://kotuszkowo.pl/ile-powinien-dziennie-jesc-kot-i-dlaczego/
  • Odpowiedz