Wpis z mikrobloga

  • 42
ale nawet jeśli to co by ją to obchodziło. Kupując nabywam przedmiot, którzy staje się moją własnością z którym mogę robić sobie co zechcę.


@Atypical Pewnie, że możesz.

Ale z drugiej strony rozumiem zawód sprzedawcy, jeśli najpierw zagrałeś na emocjach, że potrzebny i ktoś Ci opuścił z ceny z tego powodu, a teraz widzi jak to sprzedajesz (być może drożej niż kupiłeś). Sprzedawca, który chciał pomóc, może się teraz czuć naciągnięty. Bo
  • Odpowiedz
  • 1
@Atypical Skoro te targi, o których wspominała, dotyczyły tylko czasu nadania paczki, a nie ceny - to nie widzę w tym nic moralnie wątpliwego z Twojej strony i nic bym jej nie odpisywał - co ją to obchodzi, czy sprzedajesz czy nie.
  • Odpowiedz
@Atypical: odpisz:

kupiłem tablet przez olx dla różowej, który miał służyć do wyświetlania nut. Okazało się, że jednak woli korzystać z kartek, więc tablet wylądował na sprzedaż
  • Odpowiedz
@Atypical: napisz prawdę. Że to miał być prezent dla żony, dlatego zależało Ci na dacie odbioru paczki, ale jednak baba jak to baba się rozmyśliła i teraz sprzedajesz. Spytaj, czy chce odkupić po tej samej cenie
  • Odpowiedz