Wpis z mikrobloga

@fizzly: Tez tak mysle ale chcialem sie skonsultowac z elita ekspercka. Myslisz, ze kogos zlapali na ta szufladke? Ja jestem lego-swirem ale takie dodatki, w takiej cenie mnie nie interesuja. Z reszta jakby byl za 100 tez bym na to nie zwracal uwagi. Jedyna rzecz jaka mam z Lego, ktora nie jest Lego to breloczek z latarka, wiec zastanawia mnie polityka tej firmy czy oplaca im sie takie farmazony wypuszczac.
@ExtraPensja: przy średnich zarobkach w Danii to nie jest jakiś duży wydatek, po prostu jesteśmy biedni. Jak ktoś z Ukrainy spojrzy na cene byle jakiego zestawu Lego to też się za głowę chwyci.

To że cene opuścili może też świadczyć o tym, że szuflada się przyjeła i z limitowanej produkcji poszli na całość i teraz to robią masowo ;)
@TomSz: Hmmm, moze tez tak byc. Z tym ze 200 euro za szufladke w ksztalcie klocka wedlug mnie dla nadzianego dunczyka to tez sporo, tylko ze jak to kupi to nie nadszarpnie az tak budzetu jak polak.
Dla mnie to poprostu niedorzeczne sprzedawac takie produkty w takiej cenie. Ceny zestawow jestem w stanie zrozumiec, projekt,realizacja, nowe elementy to generuje koszty ale te wszystkie dodatki to nieporozumienie. Takie rzeczy wlasnie powinny byc
@ExtraPensja: tańsze są wersje plastikowe, mam ich dużych pudeł z 6 bo mi się ładnie komponują z moimi zestawami choć i tak tanie niestety nie są ;) ogólnie to po tym wpisie wszedłem w ich ofertę i kilka dębowych elementów mi się podoba i niewykluczone że coś wezmę bo całe piętro mam dębowe i też by mi się ładnie komponowało ;)
@kon_rafal: trochę wątpie, że trafie tam kiedykolwiek na coś czego akurat szukam, ale widzę pełnon fajnych rzeczy to będę regularnie tam zaglądał, dzięki
@kon_rafal: akurat się pojawiły wieszaki i ramki co mnie interesowało, ale ostatecznie się nie zdecydowałem bo jednak by odstawały stylem od reszty 'poważniejszych' rzeczy w drewnie które mam