Wpis z mikrobloga

Siema. Dawno nic nie wrzucałem z treningów, ale trenuję ciągle dalej. Aktualnie przygotowuję się do Akademickich Mistrzostw Polski, będę one na początku maja. Właśnie skończyłem przedostatni blok treningowy, więc teraz cała naprzód i ruszamy z ostatnim blokiem - czyli 6 tygodniami.
Przedostatni blok kończę z liftami:
240 kg x 3 w przysiadzie w tempie
165 kg x 2,5 :( w wyciskaniu leżąc
250 kg x 1 w martwym ciągu klasycznym i podejście pod 10 kg pr - 260 kg, ale nieudane.

Ogólnie blok mógłby być dużo lepszy, ale w środku niego wypadło mi kilka dni remontu i choroba, przez co np. ława mega mocno ucierpiała, straciłem na kilka dni praktycznie całkiem głos, ale na szczęści obyło się bez antybiotyków.

Jestem dość zadowolony z miejsca, w którym jestem. Pozytywnie zaskoczył mnie ciąg, bo tydzień przed 250 kg zalicztłem fail na 230. Ale to bylo właśnie pokłosie tej choroby.

Teraz pierwszy tydzień nowego bloku pewnie nie bedize nic ciekawego, ale potem powoli będę wchodził na wyższe ciężary. Na razie konkretnych realnych celów na zawody nie ma, mam w głowie pewne liczby, ale brzmią jeszce dość abstrakcyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), czas pokaże jak ta siła wzrasta.

Będę wrzucał teraz częściej treningi na vikop
#mikrokoksy #latajacydywan #silownia #trojboj
DywanTv - Siema. Dawno nic nie wrzucałem z treningów, ale trenuję ciągle dalej. Aktua...
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@IntruderXXL Dużo pracy w to włożyłem z trenerami. Dalej są pewne bolączki szczególnie na ławie, gdzie łokcie flaruja i łopatka ucieka, ale to zajmie dłużej żeby poprawić.
  • Odpowiedz
@DywanTv: jakby stanęło na 260 to jak Bóg(i chwyt) da może się zrównamy ciągiem, fajnie bo jak zaczynałem obserwować to byłeś z 3 poziomy wyżej
Ps. Za rok cię na siad robię, a jakbys przypadkiem zerwał oba piersiowe i oba tricepsy to może będzie szansa na ławe
Pozdro haha
  • Odpowiedz