Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wstydzicie się/krępujecie, uprawiać seks w waszych mieszkaniach lub zachowywać głośno, wiedząc że ściany są z papieru i sąsiedzi wszystko słyszą? Mam taki problem że tak mam, i serio, wiedząc że nade mną są jacyś ludzie, albo co gorsza pokój dzieci, co mieliby wysłuchiwać towarzyszących współżyciu odgłosów to dla mnie totalnie oblodzenie atmosfery i brak możliwości wyluzowania się bo to jest cały czas z tyłu głowy że ktoś też jest w tym procesie niechciany. Dodatkowo w nocy wszyscy są raczej cicho, wic byłoby słychać jeszcze bardziej. Nie wiem za bardzo co zrobić bo mieszkanie było dane mi w spadku. To było mega szczęście je dostać ale teraz to jest znów nieszczęście w nim chcieć żyć.
Ale może tylko ja mam taką delikatną psychikę. Jak jest u was z tą sprawą?
#pytanie #seks #mieszkanie #akustyka #nieruchomosci #psychologia #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

oblem że tak mam, i serio, wiedząc że nade mną są jacyś ludzie, albo co gorsza pokój dzieci, co mieliby wysłuchiwać towarzyszących współżyciu odgłosów to dla mnie totalnie oblodzenie atmosfery i brak możliwości wyluzowania się bo to jest cały czas z tyłu głowy że ktoś też jest w tym proce


@mirko_anonim: Walnij muzykę głośno, ewentualnie rób to pod prysznicem jak się cykasz i i tak włącz muzykę. A najlepiej zmień mieszkanie.
  • Odpowiedz
Wstydzicie się/krępujecie, uprawiać seks w waszych mieszkaniach lub zachowywać głośno, wiedząc że ściany są z papieru i sąsiedzi wszystko słyszą?


@mirko_anonim: Moja sąsiadka najwyraźniej nie. Natomiast nie zawsze mi to przeszkadza.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): >za dużo myślisz i pierdołami się przejmujesz

@sberatel:

Ja mam #!$%@?, grzmocę aż wióry lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Spokogosczneta:

więc ja z myślą o sąsiadach zakryłem jej buzię ręką


@Tata_Kasi:

Walnij muzykę głośno


@barber-barberski:

Zawsze możesz ją zakneblować


@GOHAN:

no to coś ze mną jest nie tak. nie lubię robić hałasu. pod prysznicem jakby uprawiac seks to
  • Odpowiedz
Nie zakrywasz jej buzi zapewne za każdym razem jak to robicie ale dzięki że się pochwaliłeś że umiałeś o tym pomyśleć. No, to było coś że wpadłeś na to, chodziłeś pewnie dumny że umiałeś tak. i co zawsze jej tak zakrywasz?


@mirko_anonim: Typie.... Peklujesz laske pod prysznicem nie po bożemu aż furczy, ale reagujesz #!$%@? umysłowym na hasło "wsadź jej majtki do gęby" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz