Wpis z mikrobloga

Heh tak to jest jak się chce kogoś uszczęśliwić na siłę. Istnieje na Androida taka aplikacja bramki SMS od sms.priv.pl. Idealnie spełnia zadanie ale ma strasznie archaiczny interfejs. Zaproponowałem że zaprojektuję im nowy za darmo (w ramach hobby), odpisali że OK, mogę podesłać, liczyłem na małą reklamę swojej osoby. Moim zdaniem projekt lepszy od istniejącego GUI, ale po wysłaniu nie dali znaku życia. Może myśleli że wyślę im gotowy projekt do pocięcia, ale wysłałem im skompresowany podgląd ze znakiem wodnym. Może właśnie siedzą i próbują coś z tego wykrzesać a ja zostałem zrobiony w konia :D, a może jest zwyczajnie mierny. Oceńcie sami. Załączam podgląd projektu, i tak mi się nie przyda, może do portfolio.

#whocares #firstworldproblems #grafika #gui #interface #android #bramkasms #niecoolstory #wiecejtagow
L24D - Heh tak to jest jak się chce kogoś uszczęśliwić na siłę. Istnieje na Androida ...

źródło: comment_z5X2ujU4tOMoJXIX6zq3nts0toK24gpC.jpg

Pobierz
  • 13
@L24D: chyba ze tak xD no to juz troche przesadzaja :/ chyba ze im gdizes zaginal mail xD ale glupio tak wysylac jeszcze raz tego samego maila, bo jakas grazyna go przegapila :D
@wuju84: Sądząc po liczbie instalacji w Google Play to ktoś tam używa jednak, zwłaszcza że na swojej głównej stronie jakoś szczególnie jej nie reklamują.
@porque: Hmm tak szczerze to jeszcze za jakieś 3 dni od wysłania wysłałem ponownie bez dołączania nagłówków poprzednich konwersacji, myśląc że jakiś filtr zablokował. Wtedy jeszcze mi zależało na tym.
@wuju84: Masz rację, ja sam większość pieniędzy z konta ładuję w pakiet internetowy + reszta na rozmowy, ale nie każdy ma smartfona w kieszeni jednak :( a tym bardziej Facebooka.