Wpis z mikrobloga

@Beeercik: tbh to im jestem starszy, tym bardziej nie chce mi się grać w zupełnie nowe gry, i tym lepiej się bawię przy takich odgrzewanych kotletach
@Kudy W (chyba) każdej Yakuzie akcja toczyła się choć częściowo w Kamurocho, tej głównej dzielnicy. Ale już w drugiej części doszła do tego Osaka, w trzeciej pół gry toczy się na Okinawie, w piątej poza Osaką są Sapporo i Fukuoka, a potem dodali jeszcze Jokohamę.
Ale w kwestii recyklingu animacji, mechanik i tym podobnych to rzeczywiście prawdziwi specjaliści, nie bez przyczyny na studio mówi się Reuse Ga Gotoku ( ͡° ͜
@quercy: są sporo gorsze, ale dalej da się fajnie bawić. Ja o dziwo mega wkręciłem się w Primala, a zanim zacząłem zastanawiałem się co fajnego może być w bieganiu z dzidą :D
ja tam lubię i gram każde far kraje :D jak wyjdzie siódemka to też będę grał


@acidd: Ty lepiej ucz syna grać w Factorio bo dodatek wychodzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Beeercik: Przeszedłem pierwszego Spidermana, bawiłem się fajnie, nostalgłem itd. Odpaliłem Milesa Moralesa, którym tak strasznie się wszyscy jarają i odpadłem po paru godzinach, kiedy zrozumiałem, że to jest dosłownie ta sama gra, tylko zmienił się bohater (wcale nie na kogoś ciekawszego). Spidermana 2 nie zamierzam kupować, bo wszystko wskazuje na to, że to też jest ta sama gra.

Problemem nie jest jednak to, że to jakieś oszustwo twórców. Po prostu nie