Wpis z mikrobloga

Im bardziej myślę o swoim zachowaniu i o tym w jakim jestem położeniu, tym bardziej mogę sobie wsadzić między bajki o tym że trzeba "dorosnąć", zwłaszcza że nigdy tak naprawdę nie miałem okazji w pełni dorosnąć. I dotyczy to głównie wielu, wielu sytuacji a nie tylko tego co jest obecnie. Po przekroczeniu określonego wieku tylko stajemy się pełnoletnimi obywatelami mogącymi oddać głos do urny, ewentualnie leganie kupić se flaszkę wódki, ale czy dalej jesteśmy dojrzałymi, odpowiedzialnymi ludźmi, podczas gdy mało kto ma realnie pomysł na życie? Przyznajmy wprost szczerze, że w środku dalej jesteśmy dziećmi, tyle że bardziej starszymi i bardziej brzydkimi. A gadanie normictwa że każdy jest kowalem własnego losu, że trzeba wziąć się w garść, słuchać się, mieć własny dom, stałą pracę od pon-pt od rana do południa lub później, własną rodzinę, psa, samochód, chodzić do kościoła, chodzić na siłownię, pobiegać, być bystrym etc. to nic innego jak rzucanie oklepanymi frazesami które i tak nic nie dają. Ja już takich ludzi nawet nie słucham, co gadają w ten sposób. Nie każdy musi być niewolnikiem.

Kate Bush - The Man with the Child in His Eyes

On tutaj jest


Słyszę go zanim kładę się spać

I skupiam na tym dniu, który był.

Orientuje się, że tutaj jest,

Kiedy wyłączę światło i obracam się.


Nikt nie wiem o moim człowieku.

Myślą, że jest bez horyzontów (przyszłości)

nagle odnalazłam siebie

Słuchając mężczyzny, którego nigdy wcześniej nie znałam


Mówiącego mi o morzu,

Całej jego miłości, aż do wieczności.


O, znowu tu jest

Mężczyzna o dziecięcym spojrzeniu

O, znowu tu jest

Mężczyzna o dziecięcym spojrzeniu


Jest bardzo wyrozumiały,

I bardzo świadomy wszystkich moich sytuacji.

I kiedy nie zasypiam późno,

On zawsze czeka, ale ja czuje jego wrażliwość.


O, bardzo się martwię o moją miłość.

Mówią, nie nie, to nie przetrwa na zawsze.

I oto jestem znów, moja dziewczyno,

Zastanawiam się co u licha robię tu."

Może on mnie nie kocha.

Po prostu podróżowałam moją miłością do niego.


O, znowu tu jest

Mężczyzna o dziecięcym spojrzeniu

O, znowu tu jest

Mężczyzna o dziecięcym spojrzeniu


#przegryw #przegrywpo30tce #spoleczenstwo #bekaznormictwa #logikarozowychpaskow #bareizmy #stulejacontent
NevermindStudios - Im bardziej myślę o swoim zachowaniu i o tym w jakim jestem położe...