Wpis z mikrobloga

Galeria miernot drogowych 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W weekend zrobiłem trasę Wawa-Kraków-Waw i nagrałem paru "wybitnych" kierowców xD

https://streamable.com/3optuu

Zacznijmy od pana, który nie bardzo wiedział co chce zrobić. Razem w 3 auta wyprzedzaliśmy tira. Kierowca auta przede mną (numer 2), po wyprzedzeniu tira zjechał na prawy pas zaraz za autem numer 1 bez zachowania odpowiedniego odstępu. Pewnie chciał jechać szybciej, ale po co zjeżdżał za auto nr 1 skoro zachowałem 2.5 sekundowy odstęp od niego i nie wywoływałem żadnej presji?

Ja wyprzedzałem tira jako trzeci i widzą zajazd obu aut na prawy pas, zacząłem je wyprzedzać. Kierowca auta 2 nagle jednak zdecydował, że POWOLI ZAJEDZIE MI DROGĘ pomimo, że zacząłem się już do niego zbliżać. Nie dość, że powoli zjechał na mój pas jakby mnie tam nie było to potem wyprzedzał tempem ślimaka. No ale WAŻNE ŻE JECHAŁ WOLNO xD

Pozostaje zadać pytanie, który z wykopowych kierowców siedział za kierownicą?
Ja typuję: @szynszyla2018, @bruhh, @missioncritical, @derek25, @Andrzej2035 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #prawojazdy

Zakładam nowy tag #miernotydrogowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • 97
@cwlmod: Takich ludzi potrzebujemy, ale polscy kierowcy, zwłaszcza kapelusiarze nie zasługują.
Takie #!$%@? stwarzają zagrożenie, bo nie trzeba wcale #!$%@?ć, by taki kapelusz ze świńskim ryjem, widząc cię w lusterku na lewym, dojechał do tira przed sobą, zwolnił do 90 po czym cyk kierunek w lewo i UN MA PRAWO (wcale nie ma, ale przecież kierunek = prawo) I CYK NA LEWY.
  • 1
Jedyną osobą która zabolało to jesteś Ty. Zakładasz specjalnie wątek, piszesz swoje wypociny, wrzucasz filmiki, wołasz specjalnie innych.


@derek25: Jak widać to ty masz problem, że ciebie tu zawołałem. Mogłeś napisać, że ty tak nie jeździsz, ale po twojej reakcji wszyscy już wiemy, że jesteś ową miernotą drogową. Nie potrafisz jeździć autem i plujesz na lepszych od siebie kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Kwasek666: Mam 300 ale po co mam dawać gaz do dechy bez powodu? Dałem chwilę gościowi, żeby wskoczył ponownie na lewy pas, bo domyślałem się, że zaraz będzie chciał wyprzedzać.
@cwlmod: xd ile ty rocznie robisz kilometrów na autostradzie? 100? przecież takich sytuacji są tysiące i są całkowicie normalne. Ludzie popełniają mniejsze lub większe błędy a zadaniem każde uczestnika ruchu jest to aby te błedy nie eskalowaly w większe zagrożenie.

Chłop przynajmniej umiał zjechać na prawo po wykonanym manewrze a ty #!$%@? przykleiłem się do tego lewego pasa
@cwlmod: Dla kapelusiarzy każdy, kto jedzie szybciej od nich, to na pewno #!$%@? latający slalomem. Natomiast taki kapelusz według niego samego jest święty, nawet jak wywali komuś przed nos- "znaczy się że za szybko zapirdalołeś", bo to że on wyjeżdża mając 110-120 na budziku i zaczyna się rozpędzać, to on tego nawet nie zauwaza "przy takiej prędkości".
Kimanie na lewym, gdy prawy jest pusty i nawet można
@cwlmod przecież tu nie ma nic nienormalnego w jeździe tych kierowców.

Niepotrzebnie się może typ tak szybko schował na prawy pas, ale zgodnie z wykopkowa logiką to zrobił wręcz doskonale bo przecież nawet jak ma 50 m luki to powinien zjeżdżać.

Ty w sumie też (chociaż mi by to nie przeszkadzało).
  • 0
@negtner: Moimi danymi jest twoje zachowanie. Skoro temat cię nie interesuje to nie powinieneś odpisywać. Ty jednak to zrobiłeś i jeszcze odpisałeś w złośliwym tonie.

Ergo, dałeś mi odpowiednie powody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@pozdroxxx666: Zgadzam się. Dodam tylko, że zanim dojechałem do tej sytuacji to miałem dużo więcej na liczniku niż limit. To też jest normalne i bardzo częste na pustych drogach szybkiego ruchu.

Zgoda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 1
@tellet: Właśnie po to stworzyłem ten temat i będę regularnie tworzył kolejne by wyłapać i wyśmiać kapelusiarzy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chce też pokazać jaka jest faktyczna wiedza i kultura najbardziej pyskatych wykopowych dzbanów drogowych. To będzie kontra to tego ciągle #!$%@? jak to ludzie jeżdżący szybciej są zagrożeniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tellet

Takich ludzi potrzebujemy, ale polscy kierowcy, zwłaszcza kapelusiarze nie zasługują.

Takie #!$%@? stwarzają zagrożenie, bo nie trzeba wcale #!$%@?ć, by taki kapelusz ze świńskim ryjem, widząc cię w lusterku na lewym, dojechał do tira przed sobą, zwolnił do 90 po czym cyk kierunek w lewo i UN MA PRAWO (wcale nie ma, ale przecież kierunek = prawo) I CYK NA LEWY.


Jeśli ta sytuacja powoduje dla ciebie "stwarzanie zagrożenia" to przerażające
  • 0
@Krupier: No jak nie ma. Skoro chciał dalej wyprzedzać to nie powinien zjeżdżać na prawy pas. Skoro już zjechał i zacząłem go wyprzedzać to powinien na nim zostać.

SKORO JEDNAK ZJECHAŁ na lewy pas i zajechał mi drogę to mógł dać więcej gazu. Ja tylko odpuściłem pedał i lekko przyhamowałem. Widzisz jakim tempem on się ode mnie oddalał.

zgodnie z wykopkowa logiką

Pudło. Ta sytuacja kompletnie nie ma odniesienia to tego
  • 0
jeśli ta sytuacja powoduje dla ciebie "stwarzanie zagrożenia" to przerażające jest jakim ty #!$%@? kierowcą musisz być.


@Krupier: Ale z czym ty się nie zgadzasz? Takie sytuacje są przewidywalne dla dobrych kierowców takich jak ty czy ja, ale wielu innych tego nie widzi. Wtedy taki kapelusznik ich zaskakuje, a oni hamują bardzo mocno i przez to tworzy się sytuacja niebezpieczna.

Przede wszystkim jest tutaj przykład wymuszenia pierwszeństwa przy niskiej prędkości i