Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, mam pytanie odnośnie badań

Mam 25 lat i jeszcze nigdy w swoim dorosłym życiu nie kontrolowałem szczegółowo swojego stanu zdrowia (tylko okresowe "badania" medycyny pracy i coroczna wizyta u okulisty).
Na samą myśl że musiałbym tracić tyle czasu na chodzenie od lekarza do lekarza to mi się odechciewało...

Jednakże od przeszło 3 lat opłacam w pracy co miesiąc jakiś pakiet zdrowotny "Compensa Multi Zdrowie wariant Złoty" (wziąłem go bo każdy go brał ¯\(ツ)/¯), ale jeszcze nigdy z niego nie korzystałem - chciałbym w końcu to zmienić.
Z tego co mi wiadomo, to ponoć dzięki niemu mogę ogarnąć sobie badania i konsultacje takie jakie chce.

Noo tylko że pojawia się problem, bo sam nawet nie wiem jakie dokładnie badania powinienem zrobić... :/
Po prostu chciałbym szczegółowo skontrolować stan swojego zdrowia, tak abym mógł dowiedzieć się, czy może coś mi dolega i czy wymagane jest jakieś leczenie.

Na stronie Compensy mogę m.in. umówić się na e-konsultację (czat/video/telefon) z następującymi lekarzami:
https://i.imgur.com/kQwkCWV.png

Lista jest spora... (podobnie jak lista usług medycznych na które mogę się zapisać)

Tylko do którego z tych lekarzy powinienem w pierwszej kolejności uderzyć na e-konsultację?
No i też o zlecenie jakich dokładnie badań powinienem go poprosić?

Zawsze unikałem chodzenia do lekarza i przez to teraz w tym wszystkim nawet się nie orientuję co i jak... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z góry dzięki za pomoc :-)

#zdrowie #medycyna #lekarz #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3