Wpis z mikrobloga

Wysłałem #cv do firmy, w ciagu 24h odpisali mi ze lepiej pasuje na inne stanowisko (na ktore ogloszenia nie bylo), mialem 7 dni temu pierwsza rozmowe, ktora "wydaje mi sie" poszla dobrze. Mieli sie odezwac w tym tygodniu. Na razie cisza. W miedzyczasie (2 dni po rozmowie) wrzucili jeszcze kolejne ogloszenie na jeszcze inne stanowisko na ktore moje skill pasuja w 99%.
Pytanie: czy wysylac jeszcze cv na to nowe stanowisko czy czekac?
Firma ok. 200 pracownikow, ma jedna osobe w #hr, wiec cv i tak do tej samej osoby by trafilo

#praca #pracbaza #pracawit #pracait #rekrutacja
  • 9
  • Odpowiedz
@gharman nie wysyłaj, przecież mają. Zadzwoń do tego kogoś z HR, że nazywam się Mirek, mieliśmy przyjemność rozmawiać tydzień temu, chciałeś się przypomnieć i jesteś ciekawy czy może jest już jakiś feedback. Przy okazji znalazłeś inny wakat w firmie, zauważyłeś, że wymagania pokrywają się z twoim skillsetem i czy twoja kandydatura może być rozważona. No i podpowiedz które stanowisko wolisz, żeby nie wyjść na desperata co byle ochłap weźmie bo to może
  • Odpowiedz
@gharman: widzisz a ja znalazlem kiedys robote za swietna stawke i dostalem sie tam chyba tylko dlatego ze trułem nie ogarnietetmu rekruterowi, Twoja decyzja ja bym pisal
  • Odpowiedz