Wpis z mikrobloga

@onomatopejusz: pamiętam jak byłem szczylem i oglądałem kiedyś Korwina i mówił, że dochodowy należy znieść bo to jest podatek od tych co chcą się dorobić a nie od bogatych, którzy majątek już mają i należy właśnie opodatkować majątek. Kiedyś nie rozumiałem jak głęboki ma to sens. Nawet na debacie mieszkaniowej na kanale zero nawet ten śmieszny gość z Razem mówił, że czerpanie dochodów z majątku nie daje żadnej wartości dla społeczeństwa
  • Odpowiedz
@onomatopejusz:

Z tego co pamiętam Lewica i 2050 też nie była a kredytem 0%. Fajnie, że PO rozlicza Pisowców ale wielkim czikibansior im w doope za ten kredyt 0%, obrzydliwe.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czoso
Dla mnie lewica nie jest przeciw, coś tam podenerwowali się na początku, a potem czarzasty mówił że trzeba iść kilkoma drogami, a Kukucki sam zaczął mówić o kredycie na start.

2050 to w ogóle unika tematu jak ognia, a ich kolega z trzeciej drogi hetman to centrum tego chaosu
  • Odpowiedz
Kiedyś nie rozumiałem jak głęboki ma to sens. Nawet na debacie mieszkaniowej na kanale zero nawet ten śmieszny gość z Razem mówił, że czerpanie dochodów z majątku nie daje żadnej wartości dla społeczeństwa a zarabianie na wytwarzaniu dóbr i usług już tak.


to wbrew pozorem bardzo proste, wystarczy sobie uzmyslowic doslwonie 1 fakt, a raczej stwierdzenie: bogactwo bierze sie z pracy. To tlumaczy wszystko. Akcje, obligacje, sztuka, zloto, ziemia, mieszkania, trunki itp
  • Odpowiedz