Wpis z mikrobloga

Ech miałem na jednym dysku 2 systemy Windowosa i Linuxa służbowego(kubuntu), chciałem sobie zainstalować linuxa prywatnego ale ta instalacja rozwaliła mi ustawienia gruba i nie mogę zbootować na tego linucha służbowego :'(

#zalesie #linux #grub
  • 13
  • Odpowiedz
@Wookie2020: ale tak komibonwać na służbowym lapku? nie rozumiem za bardzo takich ludzi, co służbowe to służbowe co prywatne to prywatne, nie da się połączyć tych 2 światów. na mnie ludzie #!$%@?ą za telefony służbowe bo wprowadziliśmy intune, czysty goły telefon nawet budzika niema i u góry stwierdzili że niema potrzeby dawać go ludziom ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Ech miałem na jednym dysku 2 systemy Windowosa i Linuxa służbowego(kubuntu), chciałem sobie zainstalować linuxa prywatnego ale ta instalacja rozwaliła mi ustawienia gruba i nie mogę zbootować na tego linucha służbowego :'(


@Wookie2020 Trzeba sobie jasno powiedzieć: "Nie umiem instalować Linuksa.". Znając życie sformatowałeś partycję EFI i pewnie bootloadera Windowsa też nie masz, co ci w przyszłości zablokuje aktualizacje, jak znam życie.
  • Odpowiedz