Wpis z mikrobloga

  • 942
@foxmurder: to prawda, jeśli macie jeszcze swoje babcie które kochacie, to usiądźcie z nimi, tak po prostu, bez patrzenia na zegarek, bo przyjdzie taki czas kiedy już nie będzie to możliwe :(
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@foxmurder moje babcie już nie żyją. Jedna była spoko, druga mniej. Ta niespoko jak sie wpadało, to mówiła tylko o sobie, o jakichś tam plotkach, najczęściej związanych z sąsiadkami i kościołem. Wpatrzona w tv trwam, wszyscy księża najpiękniejsi, wszystkie kazania wspaniałe. Nie pamietam, żeby kiedykolwiek spytała się co tam u mnie słychać. Także tak o. Druga była fajna. Także to nie zawsze jest takie oczywiste.
  • Odpowiedz
@foxmurder: Jakie siedzieć na ławce. Wnusi nudzi Ci się? To choć przekopiesz mi ogródek a ja Ci w międzyczasie narobię chleba, odgrzeje zupę i jeszcze ulepię pierogów.
  • Odpowiedz
@foxmurder: czas płynął inaczej z babcią. Latem pomagałam babci w ogrodzie, babcia przekopywala ziemię, a ja wybierałam glizdy, później rzucałam je kurom. A zimą babcia robiła na drutach, a ja przewijalam jej kłębki. Nie było mowy o nudzie. Czasem grałyśmy w bierki, ale to była gra na 100% długie rozgrywki, nie tak jak teraz dzieciak przychodzi i mamo/tato zagrasz ze mną? Dobra ale jedną rundę bo mam jeszcze coś tam coś
  • Odpowiedz
Kiedyś jak babcia poszła do kościoła, to na jej miejscu, gdzie siedziała i czytała te święte pisemka, rozsiadłem się wygodnie oglądając najnowszy numer "Catsa". Niestety zapomniałem go schować, niezła była chryja, miałem z 13 lat może.
  • Odpowiedz
@foxmurder: jak do swojej zadzwoniłem z życzeniami na dzień babci to uciela rozmowę po 30 sekundach bo akurat barwy szczęścia lecialy i nie chciała przegapić
  • Odpowiedz