Wpis z mikrobloga

Oczywiście dziwnym trafem po raz kolejny bronią PiSu. Poruszyli tylko wątek spóźnienia się Wosia na komisję śledczą, ale merytorycznej części przesłuchania i tego, że Woś wił się jak wąż i pocił jak świnia - o tym już lepiej nie wspominać XDDDDD

A i tak najlepsze są komentarze pod ich filmikami, gdzie królują chłopsko-rozumowe Mariusze z Brajton, pisowskie i konfiarskie trolle i jakieś szury od Klausa Szwabba i śmiercionek xDDDDDD

Chryste Panie, stanowski i mazurek, że wy wstydu nie macie...

#neuropa #bekazpisu #polityka #heheszki #sejm #youtube
KRZYSZTOFDZONGUN - Oczywiście dziwnym trafem po raz kolejny bronią PiSu. Poruszyli ty...

źródło: comment_16721485370RGEKOs8N8zsMv94pXke3V

Pobierz
  • 34
.Z konfy też sie nabijali z pisu jeszcze częściej ale na pewno są opłaceni bo nie mają 100% poglądów takich jak ja


@Boxcutter: W TVN albo Onecie też potrafią się nabijać z pojedynczych polityków PO albo Hołowni i do pewnego stopnia ich krytykować, ale finalnie w ważnych sprawach zawsze stoją po stronie obecnej władzy. Tak samo jest z Mazurkiem i Stanowskim. Nie tworzą Republiki, która będzie za PiS-em nawet w najbardziej
@KRZYSZTOF_DZONG_UN bo to nie jest tak, że PiS to samo zło. Oni rządzili 8 lat, to było setki tysięcy decyzji. Tylko głupi stwierdzi, że absolutnie wszystkie są złe.
W tej społeczności panuje głupia narracja ludzi głupich: cały PiS zły, wszyscy murzyni to podludzie, a każdy Żyd to oszust.
A i tak najlepsze są komentarze pod ich filmikami,


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jestem na 99% pewien, że komentarze pod filmami na tym kanale są kupione. Najwyżej zawsze widać te pochwalne, nawet jeśli w filmie obiektywnie coś jest nie tak (np. wystąpił jakiś błąd merytoryczny), a do krytyki czasem nie sposób się dokopać. To nigdy tak nie wygląda na youtubie i na samym początku kanału zero też najwyżej były krytyczne komentarze, ale to się
ale to właśnie żeby głupi ludzie nie wybierali ci władzy to trzeba ich chronić przed tępa manipulacja


@moj_wykopowy_login: wyobraź sobie, że są ludzie, którzy są uzależnieni od dziennikarskiego szamba i po likwidacji tvpis poszli oglądać republike i teraz mówią że tylko w republice sama prawda leci xD
jestem na 99% pewien, że komentarze pod filmami na tym kanale są kupione. Najwyżej zawsze widać te pochwalne, nawet jeśli w filmie obiektywnie coś jest nie tak (np. wystąpił jakiś błąd merytoryczny),


@Drogomir:

Bzdura. Zobacz chociażby na komentarze pod niektórymi odcinkami programów Matczaka, Raczka i Mellera albo poranków z Goździalską.

No i Godzina Zero z Probierzem również była mocna krytykowana (głównie z uwagi na postawę rozmówcy Stana).
ale to właśnie żeby głupi ludzie nie wybierali ci władzy to trzeba ich chronić przed tępa manipulacja


@moj_wykopowy_login: wyobraź sobie, że są ludzie, którzy są uzależnieni od dziennikarskiego szamba i po likwidacji tvpis poszli oglądać republike i teraz mówią że tylko w republice sama prawda leci xD


@NaczelnyWoody: nie obraz się,e to wątek sprzed paru dni i już nie chce mi się czytać komentarzy żeby odpowiedzieć