Wpis z mikrobloga

@MakaronowyStwor: ohui no, czasy wegetarianizmu to czasy tłumaczenia się każdemu z tego co mam na talerzu i dlaczego a po co a jak kurrrrrrrrw juz naprawde mnie cos strzelalo czasem. albo "jestes jedyną wege która nie namawia innych do tego" like wtf, za to wszyscy mnie wkoło nagabywali i namawiali do mięska.
  • Odpowiedz
@opk20: da się zrobić dietę bez mięsa. Ale to wymaga sporo kasy i zachodu. Dieta vege, żeby była zbilansowana to kosztuje. Łatwiej już wegetariańska z jajkami i serem.
  • Odpowiedz
wyobraź sobie jak mi jest źle z tym, że wróciłam do mięsa całkiem (no prawie, staram się jeść głównie drób, ale still)


@njdnsjdnjs: Domyślam się () Chociaż ja tego tak nie oceniam. Jak chociaż o głupią połowę ograniczasz to robisz dla planety i zwierząt połowę tego co robiłaś jako wege ;3 Bardzo dobrze i to bardzo dużo! Szanuje w opór.
Liczy się efekt a nie
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: tak btw to co ci te biedne kurczaki zrobiły? Ze śmierci takie jednej krowy to się przynajmniej dużo ludzi naje w przeciwieństwie do takiego kurczaka
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: każdemu szkoda zwierząt, więc nic dziwnego że jak podajesz taki powód to nikt nie wie o co chodzi. Myślisz że jesteś wyjątkowy w swojej empatii wobec zwierząt, czy wszyscy inni kłamią?
  • Odpowiedz