Wpis z mikrobloga

Zarówno Boże Narodzenie jak i Wielkanoc to jest Polska tradycja.


@Corranh: Nie, to tradycja chrześcijańska o charakterze religijnym.

Te tradycje są miksem chrześcijaństwa z tradycjami przedchrześcijańskimi


@Corranh: Jeśli już to z tradycjami rozwijającymi się równolegle, chyba że mowa stricte o samej Polsce, która chrześcijaństwo przyjęła dość późno.

jako Polak i zatwardziały ateista zamierzam je obchodzić do śmierci i przekazać swoim dzieciom


@Corranh: Chyba jako zakłamany ateista.

Fakt że boga
  • Odpowiedz
czym innym mają się interesować


@KwiatGromu: dla prawicowego mężczyzny w polsce sa tylko dwie drogi:

-mysli o dupie I nasieniu Biedronia

- myśli o czarnych palach na ktore mają ochoty julki
  • Odpowiedz
@KwiatGromu gość zajmuje się polityką od kilkunastu lat, pełniąc wysokie stanowiska, ale tak - znany tylko z bycia gejem xd Już nawet się z tą ignorancją nie kryjecie
  • Odpowiedz
@ToJestNiepojete niczego nie poświęciłem, w kościele moja noga nie postanie bez względu na okazję. Przynajmniej w katolickim, bo mam z tą instytucją na pieńku.
Co do reszty to mam to w dupie. Lubię czas z rodziną i lubię świąteczne tradycje, lubię pierniki, jajka i kiczowate dekoracje i co mi zrobisz "prawdziwy" ateisto?xD

Otóż w tym wypadku można zjeść ciastko i mieć ciastko. Oni nawet tego nie sprawdzają.

I jeszcze protip: Na pytania
  • Odpowiedz
@MakaronowyStwor: mnie bardziej interesuje to czemu tacy ludzie beda mowic innym czym maja jezdzic, czym ogrzac dom. I dzieki takim decyzjom, takich ludzi,za prad,ogrzewanie generalnie za wszystko placimy z roku na rok coraz wiecej... a ludzie im przyklasuja stopami bo geje.. olaboga
  • Odpowiedz
gość jest literalnie znany z bycia homosiem i #!$%@? matki,


@KwiatGromu: To że jest homosiem, to łatwo znaleźć. A z tym #!$%@? matki, on zaprzecza, matka zaprzecza, sąd zaprzecza, ale prawacy walą do tego konia od kilku lat. Zboczone chłopaki te Polskie prawaki.
  • Odpowiedz