Wpis z mikrobloga

@Tumurochir: tymczasem wykopowe lewactwo kilka dni temu, gdy był wpis ze zdjęciem olaszańskiego i tego drugiego w wielu komentarzach nazywaliście ich homosiami i że brzydzicie się nimi.
Nawet któryś mądrala zgłosił mój komentarz, a drugi mądrala z moderacji przyllepał, bo zacytowałem epitety jakie leciały na nich i wyśmiałem was.
  • Odpowiedz
  • 10
@Grooveer ten temat jest wałkowany przy każdych świętach. Zarówno Boże Narodzenie jak i Wielkanoc to jest Polska tradycja. Fajna tradycja, fajne jedzenie i czas dla rodziny i przyjaciół. Te tradycje są miksem chrześcijaństwa z tradycjami przedchrześcijańskimi i jako Polak i zatwardziały ateista zamierzam je obchodzić do śmierci i przekazać swoim dzieciom. Bo mi się podobają.

Nic nie poradzę na to, że nasza tożsamość narodowa została ukształtowana przez chrześcijaństwo. Fakt że boga nie
  • Odpowiedz
gość jest literalnie znany z bycia homosiem i #!$%@? matki, czym innym mają się interesować


@KwiatGromu: masz racje, Biedroń jest mega śliski i irytujący, ale faktem jest że prawactwo dostaje wzwodu na myśl o gejostwie.
niestety, albo stety.
zależy co kto lubi, nie wnikam.
  • Odpowiedz