Wpis z mikrobloga

generalnie jest taka zasada, ze im wiekszy nadruk na koszulce tymbardziej wyglądasz jak pajac.


Tylko gładkie koszulki bez nadruku.


@Sarza01: Jedynym pajacem jesteś tutaj ty, pisząc takie głupoty.
@Cztero0404: @t4il
ale z was cymbały bez pojęcia. wejdźcie na jakikolwiek feed z modą męską i nie zobaczycie żadnego outfitu z nadrukiem na pół koszulki. Każdy kto ma pojęcie o stylu unika takich koszulek jak ognia - dorosły facet z głupim nadrukiem na koszulce.
dorosły facet z głupim nadrukiem na koszulce.


@Sarza01: Oczywiście, że tak. Jakiś problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo wiadomo dorośli mężczyźni nie mogą nosić t-shirtów z nadrukami bo one są głupie, tak orzekł jakiś wykopek który jest takim bucem prawdopodobnie, że ma swoje plecy gołe na awatarze w jakiejś pozie z gejowskiego pisma o siłowni.
@Cztero0404
Ty masz w avku jakas loche ktorej nigdy na oczy nie widziałeś - to jest dopiero żenujące.

Ubieraj sie tam jak pajac, gówno mnie to obchodzi. Ja pisze jak sie ubrać żeby dobrze wygladac.

Ale masz racje jak wisi bemben to już lepiej go zakryj nadrukiem.
Ty masz w avku jakas loche ktorej nigdy na oczy nie widziałeś


@Sarza01: Ok, to tak. Jeśli już chcesz mi odbić piłeczkę to na moim profilowym jest dziewczyna chociaż bardziej kobieta bo ma 30 lat z którą piłem wódkę a, że jest ona na moim profilowym wynika z tego, że przegrałem z nią kiedyś zakład i miałem sobie ustawić jej zdjęcie w ramach kary na jakieś social media, skoro kwestie Amandy
Ale masz racje jak wisi bemben to już lepiej go zakryj nadrukiem.


@Sarza01: Uuu zabolał pocisk o siłowni, urocze jest to jak się pieklisz tam zakładając, że jeśli wyśmiewam to znaczy iż sam jestem gruby.
Ubieraj sie tam jak pajac, gówno mnie to obchodzi. Ja pisze jak sie ubrać żeby dobrze wygladac.


@Sarza01: To, że założysz coś bez nadruków nie oznacza od razu, że dobrze wyglądasz, jakby ci to powiedzieć robienie z siebie ''prawdziwego dorosłego'' tylko dla tego, że się coś nosi lub nie jest żałosne i tak mniej więcej na poziomie 6 latka idź tam do zerówki to ci może pani Grażynka na tamburynie zagra.
eśli już chcesz mi odbić piłeczkę to na moim profilowym jest dziewczyna chociaż bardziej kobieta bo ma 30 lat z którą piłem wódkę a, że jest ona na moim profilowym wynika z tego, że przegrałem z nią kiedyś zakład i miałem sobie ustawić jej zdjęcie w ramach kary na jakieś social media, skoro kwestie Amandy mamy wyjaśnioną to teraz przechodzimy do sedna sprawy, ale to po pierwsze.


@Cztero0404: ty z nią
Sarza01 - >eśli już chcesz mi odbić piłeczkę to na moim profilowym jest dziewczyna ch...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-02 203414

Pobierz
powiedzieć robienie z siebie ''prawdziwego dorosłego''


@Cztero0404: kogo ty z siebie robisz dorabiając historie do zdjęcia z Internetu?

to jest na poziomie 6 latka czy 5 latka? Taka durna mitomania?

idź tam do zerówki


wymyślasz historie o sobie jak małe dziecko typie. DOROŚNIJ.

Nie dziwię sie że chcesz jeszcze chodzić w koszulkach dla dzieci.
Coś złego stało się po drodze.
kogo ty z siebie robisz dorabiając historie do zdjęcia z Internetu?


@Sarza01: Oczywiście, że tak wszyscy jesteśmy mitomanami a jestem wyłącznie sztuczną inteligencją która nieudolnie oszukuje. Nie dorabiam historii absolutnie, ale jaki ból dupska musisz mieć iż szukasz zdjęcia profilowego jakiegoś randoma co cię pocisnął na wykopie w intenecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli już chcesz wiedzieć to ustawiłem takie zdjęcie które ona sama wrzuciła ponieważ tak
ty z nią piłeś wódkę w swoich mokrych snach przegrywie. wypi.erdalaj.


w swojej ułomnej bystrości założyłeś, że jestem taki głupi jak ty?


@Sarza01: Nie muszę niczego zakładać sam doskonale to pokazujesz próbując mówić kto jest dorosły a kto nie ze względu na to jakie ubrania nosi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale cię dupa musiała zaboleć o ten pocisk z siłownią.