Wpis z mikrobloga

Jeśli już chcesz wiedzieć to ustawiłem takie zdjęcie które ona sama wrzuciła ponieważ tak było akurat najprościej.


@Cztero0404:
zobacz ile ja tu lat jestem. sądzisz że jeszcze mnie tu cokolwiek rusza? Serio?! xD

ja byłem w tej sytuacji więcej razy niż ty tu siedzisz miesięcy. Tak kilka razy więcej.

ja wiem że cała ta historia to kłamstwo. Ale już po samym tym co napisałeś wiedziałem że nigdy tej laski nie widziałeś
zobacz ile ja tu lat jestem. sądzisz że jeszcze mnie tu cokolwiek rusza? Serio?! xD


ja byłem w tej sytuacji więcej razy niż ty tu siedzisz miesięcy. Tak kilka razy więcej.


@Sarza01: Tak, widzę właśnie nie rusza cię. Do tego stopnia, że reagujesz agresja słowną wpychając się w jakąś bezsensowną przepychankę z jakimś randomem a następnie szukasz jego zdjęcia profilowego w internecie kiedy pocisk o byciu grubym nie działa ( ͡
ja wiem że cała ta historia to kłamstwo. Ale już po samym tym co napisałeś wiedziałem że nigdy tej laski nie widziałeś na oczy. Tylko przygryw bez pojęcia o kobietach marzy żeby coś dla niej zrobić, żeby ona zaznaczyła w jego życiu swoją obecność. Żaden szanujący się facet tak nie zrobi. W życiu bym tego nie zrobił dla obcej laski. to jest abstrakcja dla trzeźwo myślącego faceta i naturalna rzecz dla ostatniego
I dlatego ty nosisz kolorowe koszulki ze śmiesznym nadrukiem, a ja gładkie i stonowane.


@Sarza01: Nie dodawaj sobie, ja cię tylko wyśmiałem na co zareagowałeś agresją słowną. Absolutnie nigdzie nie napisałem, że nosze takie koszulki natomiast bardzo zabawne jest to jak łatwo można podważyć twoje poczucie własnej wartości.
kłamiesz na swój temat żeby przypozować że jesteś jakiś lepszy. Niema dla mnie nic bardziej żenującego.


@Sarza01: Nie mam absolutnie żadnego powodu, aby kłamać korzyści tym bardziej zwłaszcza na jakimś anonimowym tak naprawdę wykopowym koncie.
@Sarza01: Nie, po co miałbym niby kłamać. Nie zrozum mnie źle bo nie uważam się tutaj broń boże za lepszego, ale generalnie ludzie obecnie nawet z influencerów średniej wielkością robią wręcz jakichś półbogów nieosiągalnych a prawda jest taka, że to są w większości zwykli ludzie do których jak podchodzisz normalnie to oni też do ciebie podchodzą normalnie zwłaszcza jak masz gdzieś tam okazję z kimś pracować lub się przeciąć gdzieś przysłowiowo,
jak podchodzisz normalnie to oni też do ciebie podchodzą normalnie zwłaszcza jak masz gdzieś tam okazję z kimś pracować lub się przeciąć gdzieś przysłowiowo


@Cztero0404:
i się przypadkiem zupełnie przeciąłeś z Ava Max mieszkającą w Milwaukee w przerwie od oglądania patostremów. I przypadkiem kazała ci ustawić swoje zdjęcie akurat to które można znaleźć tylko na stronie dla autystów w dziale z cyckami. Masz racje, normalna sprawa. Szczególnie w świecie twoich wyobrażeń
@Cztero0404: "men outfit inspiration 2024"

wrzuć sobie w google i poszukaj tam gościa z koszulka z nadrukiem na całą klatę.

Nie znajdziesz tak ubranego modela. Nie znajdziesz ciekawej stylizacji z taką koszulką.

Po prostu ich niema.

Nikt kto ma gust i styl sie tak nie ubiera. Takie są fakty.

https://www.gq-magazine.co.uk/article/spring-summer-2024-trends-menswear

nawet jeśli jest pstrokata koszulka jak tutaj to ona uzupełnia stylizacje, współgra z resztą. A nie walisz wszystko czarne i koszulkę
i się przypadkiem zupełnie przeciąłeś z Ava Max mieszkającą w Milwaukee w przerwie od oglądania patostremów. I przypadkiem kazała ci ustawić swoje zdjęcie akurat to które można znaleźć tylko na stronie dla autystów w dziale z cyckami. Masz racje, normalna sprawa. Szczególnie w świecie twoich wyobrażeń - gdzieś między spotkaniem friza, a marconia.


@Sarza01: I widzisz, dlaczego przypadkiem? To, że ktoś jest z Milwakuee i ma tak napisane na wikipedii nie
Nie żeby cos,


@Cztero0404:
ale to i tak jest zachowanie największego przegrywa incela jakiego jestem sobie w stanie wyobrazić.
Ta laska nie pamięta, że istniejesz, a ty ją masz na profilowym. xD

to co ja mam to mój achivment. to co ty masz to to co ci jakaś obca baba kazała wstawić. Można upaść niżej? Nawet twój avatar jest poza twoją kontrolą? xD

i stary zapamiętaj sobie - kobiety nie są po to żeby w koło nich skakać.


@Sarza01: Dobra, jestem zmęczony odpowiadaniem na twoje głupoty nie zamierzam więcej z tobą dyskutować. Powyższą wypowiedzią skreśliłeś swoją osobę z jakiegokolwiek poważnego traktowania jej, popracuj nad sobą bo masz ego i psychę kruche jak wafelki familijne losowy typ z wykopu zrobił papkę z twojego mózgu.
masz ego i psychę kruche jak wafelki familijne.


@Cztero0404: bo ty tak mówisz, zawodowy mitoman?
Kłamiesz na swój temat żeby zabłysnąć. Całą historie wymyśliłeś żeby sobie ego podbudować.
Nie wziąłeś pod uwagę że historia przegrywa to nadal będzie historia przegrywa i każdy normalny gość to zauważy xD