Wpis z mikrobloga

@loczyn:

Wywiady z nia posluchaj zwlaszcza ta z Wojewodzkim w radiu.

Gdybym byl w sytuacji jak ona to bym sie tak po prostu nie zachowywał.


Czekam, aż Lewandowski się oburzy jak Wy drodzy Mirkowie.
@Notes: ja mam bekę z nich, od roku jest jeden jedyny temat - Ania L. tańczy bachatę z Hiszpanem XD. Oni naprawdę się zachowują jak jakieś małpy, a najlepszy komentarz to że taniec to jak seks w ubraniu xDD poraża mnie poziom i zacofanie p0lakow.
@dotankowany_noca chuop se pewnie ciupcia najładniejsze latynoski, co tydzień nowa. Hajsu ma efektywnie nieskończoność, a popularność gigantyczną, i to taką pozytywną.
Ale wykopki, dzielni husarze swoich piwnic, wie lepiej, że dosłowny Adonis, jest gorszy od nich, bo cośtam żona jego robi.
@worm_nimda na pewno dałbym po mordzie za uśmiechanie się do innego, dosłownie najchętniej bym przykuł kobietę do grzejnika w piwnicy.

No a teraz leć na zakupy na wycieczkę służbową swojej kobiety, podobno potrzebuje prezerwatyw żeby schować w nie elektronikę podczas deszczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@worm_nimda: wykopki gdyby już jakaś z nimi weszła w związek to zameczyłyby kobietę, a najchętniej to zamknęli ją w klatce, bo przecież jak to, że kobieta może iść na trening czy w ogóle z domu wyjść… niczym się nie różnią od radykalnych islamistów.
@xPekka

na pewno dałbym po mordzie za uśmiechanie się do innego, dosłownie najchętniej bym przykuł kobietę do grzejnika w piwnicy.


Tak przypuszczałem. :)

No a teraz leć na zakupy na wycieczkę służbową swojej kobiety, podobno potrzebuje prezerwatyw żeby schować w nie elektronikę podczas deszczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Trzymam ją w piwnicy. Natomiast, w przeciwieństwie do Ciebie, nie daję jej po twarzy i nie przykuwam jej do grzejnika.
@worm_nimda:

Co to za gówno? Kiedy Lewandowska wyskakiwała z tekstem, że RL to dla niej za mało? Baba w domu ma ciągle siedzieć? W kuchni? WTF?


Ahaaaa. Czyli baba albo siedzi w kuchni albo ociera się dupą o krocze obcych chłopów i z premedytacją NON STOP wystawia filmy to dokumentujące na media społecznościowe? Absolutnie nie może prowadzić normalnego, rodzinnego życia, musi OBOWIĄZKOWO ocierać się o nabrzmiałe pytongi postawnych Hiszpanów i KONIECZNIE