Wpis z mikrobloga

Ej bo ogólnie gardzimy spermiarzami ale tak sobie myślę,że przystojny gość może spermic i różowej się to spodoba, a brzydki lub przeciętny to wyjdzie na zboka i spermiarza czyż nie jest tak?Ci gorzej wyglądający faceci też chcą być ważni w tym świecie przez to kupują onlyfansy,żeby poczuć chociaż trochę namiastki kobiecego ciała,bo na żywo nie mają szans.Wiadomo,że kobiety na tym korzystają ale jak widać ciężko przekroczyć zwierzęcy mózg,bo jakby to było takie łatwe to chłopy daliby sobie spokój z kobietami leć jak widać to jest silniejsze od nich.
#rozowepaski #niebieskiepaski #pieklokobiet #pieklomezczyzn #zwiazki #tinder #badoo #hipergamia #blackpill #p0lka #przegryw
#spermiarzalert #spermiarz
  • 23
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Stary ja już przerabiałem absulotnie wszystko jeżeli chodzi o rynek matrymonialny. Sam jestem takim normalnym przeciętnym gościem, gdzieś tam właśnie 5/6 z wyglądu - mam 180 i waże gdzieś tam 73 kg, szczupłym, ale jak zdejmę koszulkę coś tam widać, że ćwiczę. Aktywnie siedzę na tym Tinderze, próbowałem różnych wariancji, od szukania związku, przez jakieś ons i fwb, na sponsoringu kończąc. Wyjść z Tindera przez ostatni rok miałem sporo, tak
  • Odpowiedz
  • 1
@wedkarz93: Wlasnie mam konto sponsora i o dziwo tam odpisuja z mega zangazowaniem a na zwyklym koncie jakby na sile pisaly.To pokazuje tylko ,że te normalne dziewczyny sa po prostu zajete a na tinderze to toksyczne i zaburzone laski.Ja poznałem setki kobiet przez internet wiec troche doswiadczenia mam.

Na logike jaka normalna kobieta by siedziala na tinderze skoro mialaby mega branie na zywo i szybko znalazla sobie kogos.Tam siedza desperatki same
  • Odpowiedz