Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem zaszokowana.
Mój były do mnie zadzwonil, rozstałam się z nim bo stosował przemoc emocjonalną, mimo że byliśmy wcześniej przyjaciółmi przez 7lat. No więc odebralam, kilka razy powiedział że mnie kocha i dalej mu zależy i że chciałby mieć jeszcze szansę. Po czym zaczął mnie obwiniać o różne rzeczy. W końcu powiedział "groziłaś mi i mojej rodzinie" ja w szoku. Pytam "jak, kiedy niby?"
Na co on "chciałaś się zabić mieszkając u mnie w domu, chciałaś skrzywdzić mnie i moją rodzinę"
To było półtora roku temu.
Najpierw on mieszkał u mnie potem ja w jego domu rodzinnym gdzie mieliśmy swoje piętro.

Jedyne o czym jestem w stanie myśleć. Powiedziałbyś to samo epiletykowi który miał atak w twoim domu? Pewnie nie, szkoda bo obie rzeczy wynikają ze źle działającego mózgu.

Jestem obrzydzona i zaszokowana do granic możliwości. Nie umiem tego opisać.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieski #depresja #zalesie #feels #psychologia #samobojstwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Zgadzasz sie z nim?

  • Tak 39.1% (36)
  • Nie 60.9% (56)

Oddanych głosów: 92

  • 16
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @farbowanylisek: zasługuje? Czemu? Wypominając mi najgorszy okres w moim życiu (sprzed ponad roku!)do którego z resztą sam przyłożył rękę przez to jaką emocjonalną przemoc stosował wobec mnie?

I tak, chciałam się zabić. Myślę że to co wtedy zachodziło złamałoby nie jedną w pełni zdrową osobę

  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie możesz go obwiniać o swoje problemy, każdy jest odpowiedzialny za siebie, no a zasługuje na drugą szansę bo zadzwonił do Ciebie i pamięta o Tobie, interesuje się Tobą, wiadomo że przy kontakcie z byłym są jakieś lekkie spięcia i obwinianie, ale skoro rozmawialiście to wam chyba nadal na sobie zależy
  • Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak ''przemoc emocjonalna'', przemoc zawsze ma znamiona aktu fizycznego.


@Cztero0404
co ty za bzdury opowiadasz?!

Przemoc werbalna czy psychiczna ma zawsze znamiona aktu fizycznego? Wtf?!

Jak Ci ktos mowi: "co z Ciebie za facet?" to jest w przemoc psychiczna, wetbalna - gdzie tam sa znamiona aktu fizycznego? XD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @farbowanylisek: jasne nie mogę go obwiniać, problem polega na tym że mój zjazd emocjonalny wynikał bezpośrednio, tego jak byłam przez niego traktowana, jak prosiłam żeby mnie przytulił, a on wolał znikać na kilka dni upijać się z kumplem którego zostawiła dziewczyna. Przez kilka miesięcy nie uświadczyłem dobrego słowa. Tylko wyzwiska, olewanie, obwinianie i odrzucenie.

Obwiniam go o to co powiedział dziś, nie wiem jak tak można.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

jak ktos Cię wyzywa to zanczy że niema do Ciebie szacunku. Po co z takimi kimś budować związek?

Sam nigdy nikogo w zwiazku nie wyzywałem i też nie uświadczyłem takiego zachowania.

Polecam opierać relacje na szacunku bo to duzo załatwia juz na starcie i bardzo duzo z tego wynika.
  • Odpowiedz