Wpis z mikrobloga

@4x80: tera to mam mindfucka, bo zawsze słyszę, że dziewczyna się maluje dla siebie i nikomu nic do tego i że ona to robi żeby sobie podbudować samoocenę i sama sobie się bardziej podobać a reszta dupa cicho

A tu wymienione te wszystkie upiększające rzeczy jako, nie wiem, robienie chłopu przyjemności

To w końcu dla siebie się malują czy dla chłopa, już nic nie rozumiem xD
@4x80: Prawda jest taka ze najwiekszą wartoscia kobiety jest jej wyglad a mezczyzny zaradnosc i status co za tym idzie pieniadze, dlatego to mezczyzna powinien płacic w takich sytuacjach, bo w ten sposob pokazuje swoja wartosc, jesli chcecie wartosciowej kobiety ktora nie ma licznika jak Passat 1.9 TDI, bedzie zajmowala sie domem i przy tym ladnie wygladala to tez udowodnijcie, ze na nią zaslugujecie i zapewnicie jej bezpieczenstwo. Jedynym wyjatkiem jest
@4x80: XD
tak w ogóle jak można rozkminiać że facet leci na makijaż. Leci się na to jaką jest osobą jeżeli chce się zbudować związek. a tapeta to w zasadzie minus, bo nie wiemy jak normalnie wygląda.

Po drugie wymienia antykoncepcję.. faceci też kupują kondony i nie każda kobieta chce stosować jakieś tabletki czy inne bo psuje to im organizm. W gruncie rzeczy to wszystkie panny z którymi byłem blisko były
@kubor_ jesli chodzi o pierwsza randke to zgoda ale z drugiej strony jakby mnie laska pierwsza zaprosila to bylby dla mnie redflag taki, ze juz wolalbym to 50-100zl #!$%@?. Poza tym to, ze osoba zapraszajaca stawia nie tyczy tylko relacji damsko-meskich. Jak mnie zaprasza mama to ona placi, jak ja zapraszam mame to place ja. Nawet jak do domu zapraszam znajomych to w mojej gestii jest pgarniecie jakiegos poczestunku
Jedynym wyjatkiem jest placenie za dziewczyne z tindera, bo tam wiekszosc to szlaufy ktore uzywaja tej platformy do ruchania.


@damian101: a to tinder z założenia nie jest platformą do ruchania?
@4x80: Eh, problem polega tutaj na tym ze laska ze zdjecia to totalny paszczur i nie powinna byc nawet w jakiejkolwiek pozycji spolecznej zeby #!$%@? takie glupoty XD
Ale z racji ze mamy taki #!$%@? rynek matrymonialny to taki ktos ma 10 simpow dziennie ktore jej #!$%@? jaka to nie jest piekna.