Wpis z mikrobloga

#ukraina #rosja #wojna #bartosiak #propaganda #siewcystrachu #tchorze #neuropa #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #ankieta

To że lukardio to nędzny troll to wie każdy ale że dodatkowo będzie obniżał zaufanie do NATO i zachodnich sojuszników? Co za zaprzaniec po kim jak po kim ale po nim się tego nie spodziewałem, pytanie brzmi czy dostał za ten swój panikarski gownowpis hrywny czy ruble.
FENOMENALNY_CZARODZIEJ - #ukraina #rosja #wojna #bartosiak #propaganda #siewcystrachu...

źródło: COWARDLY LUKARDIO AND FEAR MONGER AT THE SAME TIME WHAT A WANK_R

Pobierz

w jakiej walucie zarabia troll lukardio?

  • hrywny 25.6% (32)
  • ruble 53.6% (67)
  • PLN 7.2% (9)
  • 5.6% (7)
  • $ 8.0% (10)

Oddanych głosów: 125

  • 38
@3x32: sam fakt że ktoś porównuje sytuację Ukrainy, która w zachodnich strukturach nie jest i jedynie do nich aspiruje z Polską, która w tych strukturach jest już od wielu lat jest jedną wielką manipulacją i ma za zadanie siać strach wśród obecnych na tagach
@Grooveer: nie byliśmy w żadnych strukturach kiedy Hitler anektował Austrię i następnie Czechosłowację. Sojusz z UK podpisano w przededniu wojny. Naszym jedynym sojusznikiem była Francja, nie można zresztą takich rzeczy przekładać na współczesność bo to nie koresponduje w żadnym stopniu z naszą dzisiejszą sytuacją grooveerku kochany.
@Lukardio: Bez przesady. Rosja całej Ukrainy nie łyknie, a co dopiero Polskę. Zresztą mam poważne wątpliwości czy Rosja chce całej Ukrainy, bo coś mi się wydaje, że kukułcze jajo w postaci zachodniej Ukrainy to oni chcieliby wepchnąć Polsce, by ta wpakowała się w bagno ukraińskiego nacjonalizmu.
A co do państw bałtyckich to olać ich, niech Skandynawowie ich bronią, bo jakoś szczególnie przyjaźni Polsce (zwłaszcza Litwa) to oni nigdy nie byli.
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Ta Twoja wiara w papierek jest naprawdę zadziwiająca, znając historię i brutalne realia polityki międzynarodowej. Ukraińcy od dwóch lat rujnują swój kraj i mielą swoich mężczyzn zgodnie z interesem Zachodu, a i tak od samego początku płynie starannie odmierzana kroplóweczka. No ale my mamy mityczny artykuł 5., więc w naszym przypadku to będzie "zupełnie inna sytuacja", ta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@schweizer:

art. 5 NATO jest ogólny jednak skoro Ukraina poza NATO otrzymała tak wydatną pomoc to Polska w NATO otrzyma hełmy? XD


coś się odniesiesz może do tego że Ukraina poza NATO otrzymała wystarczającą pomoc żeby się obronić przed agresją? Czy po prostu podważamy NATO bo trzeba uderzać w resentymenty i szukać prymitywnych, nieprawdziwych analogii z historii?

Natomiast jeśli wejdziemy do wojny z Rosją bez uczestnictwa sojuszu NATO tylko w ramach
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ w 1939 tez bylismy w sojuszach. Ślepo wierz że sleepy joe, macronek i scholz(!xD) przyjdą ci z pomocą, szczegolnie jeśli rosjanie dojdą w 3 dni do warszawy. To prędzej twoja retoryka jest szkodliwa
@3x32: szkodliwe to jest sianie strachu. Jeżeli Ukraina upadnie to wtedy następna jest Mołdawia, która nie stawi oporu a potem są Bałtowie i to oni ewentualnie będą testem dla NATO. Polska zakupiła wystarczająco dużo sprzętu z USA i jest wystarczająco mocno powiązana z największą gospodarką na kontynencie żeby naszym sąsiadom zależało na pomocy nam. Wszystko inne to jest sianie strachu.
@schweizer: po co się zbroimy? Ty jesteś jakiś nieteges? Ponieważ za naszą granicą trwa pełnoskalowa wojna a Rosja to kraj który rozumie prawdopodobnie wyłącznie siłę. Si vis pacem, para bellum, wygoogluj sobie prawaczku i z przykrością stwierdzam że wcale się nie odniosłeś do tego co napisałem a jedynie zastosowałeś uniki typu whatabout, niska forma kolego
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Ty się za bardzo nie odniosłeś do mojego pierwszego posta, bo zacytowałeś w ogóle kogoś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale przecież jeśli tak bardzo wierzymy w artykuł 5. i zachodnie struktury (w sensie Ty wierzysz, bo dla mnie to naiwne i zgadzam się tutaj 100% z Bartosiakiem), to my już jesteśmy na tę wojnę przygotowani, jako że nieugięcie stoi za nami wujek Sam i