Wpis z mikrobloga

@Frasobliwy_Galimatias: czytałem jej wpisy jakbym czytał swoje myśli. Bardzo mądra, świadoma kobieta, której przemyślenia otwierały oczy setkom Mirków i Mirabelek. Iga, postawiłaś tutaj swój pomnik, który będzie stał na zawsze. Odpoczywaj w pokoju i dbaj o nas, gdziekolwiek teraz jesteś.
Oczy zapocone ()
  • Odpowiedz
@osoba-huopska weź #!$%@? z tą polityką i głupim trollingiem, dziewczyna walczyła całe życie z okropną chorobą, a Ty wypisujesz takie bzdury. Rzadko zdarza mi się używać takiego słownictwa, ale jebnij się w łeb.

Nie wierzę w to co czytam, jeszcze przed świętami miała tyle nadziei, bo lekarz dawał jej nadzieję na nową operacje. Gdziekolwiek teraz jesteś Iga, wierzę, że jest Ci lepiej
  • Odpowiedz
Też miałem/mam problemy ze zdrowiem, ale ona uświadomiła mi, że moje to są delikatne i żebym więcej walczył a mniej narzekał. Wydaje mi się, że płynie z tego przekaż, że każdy z nas powininen doceniać swoje życie.
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias: popłakałam się, do końca wierzyła, miała nadzieję, los był dla niej okrutny i zesłał na nią ogromną ilość bólu i cierpienia. Zawsze po czytaniu jej wpisów miałam takie: jprdl somskia, a ty przeżywasz jakąś #!$%@?.
Iga zawsze będzie dla mnie symbolem siły i walki i nadziei.
somskia - @Frasobliwy_Galimatias: popłakałam się, do końca wierzyła, miała nadzieję, ...

źródło: IMG_8351

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 14
@qeti

a Putiny, Netanjahy czy Kimy sobie żyją ;)


I to jest w tym wszystkim najbardziej dobijające. Takie ściery żyją długie lata w dobrobycie i zdrowiu, a normalni ludzie muszą cierpieć.
  • Odpowiedz
@Frasobliwy_Galimatias Żyła z wyrokiem śmierci, śmiertelną mutacją w jej genach. Mimo tego czerpała z życia tyle ile mogła, i z optymizmem patrzyła przyszłość.

Mam nadzieję że trafiła gdzieś, gdzie już jest lepiej i nic jej nie boli.
  • Odpowiedz
  • 2
@Sandrinia zgadzam się z Tobą. Byłem bardzo zaskoczony jej ostatnimi wpisami, przez chwilę miałem wrażenie że może coś w jej stanie zdrowia zmieni się na lepsze.
  • Odpowiedz