Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna dostała propozycję, żeby tańczyć w klubie za pieniądze. Odpowiedziałem, że spoko, jeśli zgodzi się, to ja nie będę w to ingerować, po prostu się rozstaniemy i tyle. Nie wiem, nie wyobrażam sobie, że moja kobieta macha dupą w jakichś spelunach, to brak szacunku wobec siebie i mnie. Z drugiej strony nie chcę, żeby moja postawa wyglądała jak szantaż - po prostu pojawia się coś, czego nie mogę zaakceptować - zawijam się, nie ta, to inna. Interesuje mnie podejście Mirków do tego typu spraw. Czy mielibyście obiekcje, będąc na moim miejscu?

#zwiazki #rozowepaski
  • 126
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: Świetny wątek. Dziękuję za zapostowanie. W sumie to dziękuję też twojej dziewczynie i osobie która złożyła jej propozycję pracy w klubie. Wybornie się czytało.
  • Odpowiedz
@dizzydom: no nie ogarnąłeś czego tu pani wyżej napisała?

Op powinien nie mówić dziewczynie, że ją zostawi. I wtedy jak by ją zostawił to byłby nieczułym gnojkiem który bał się wcześniej przedstawić swoje zdanie.

Więc op powinien oznajmić jej zawczasu swoje zamiary, ale wtedy wywiera presje i jest przemocowcem.

Tak ciężko zrozumieć kobiecą logikę? Przecież to banalne.
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: mordo, bardzo dobrze zrobiłeś. Króciutko z tematem. Zeżarło by cię to od środka i wiadomo, że tam laski dostają w uj propozycji - od prywatnych tańców przez po prostu seks, masa natrętów.
A to dzbanisko do kwadratu moll to przykład totalnej odklejki różowych, co to każde #!$%@? zachowanie kobiet usprawiedliwią.
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: dobrze zrobiłeś, nie masz sobie nic co zarzucać i tutaj nawet rzucając na wykop pytanie nie masz co sobie robić wątpliwości co do swojego postępowania, bo sam dobrze zrobiłeś. Nie musisz się nas o to nawet pytać. Dla pocieszenia Ci powiem, że kobietom na poziomie to nawet takie pomysły przez głowę nie przechodzą bo po prostu mają dobrą pracę, lepszą niż wywijanie dupą przed napaleńcami xd / hobby domowe czy
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: ja bym pogonił jakby forsowała taki pomysł. Jak moja laska ma kręcić gołą dupą przed innymi facetami, co to ma być????????? A pamiętajmy, że taką można wyrwać w takim miejscu, każdy jest nabuzowany jak się na goły tyłek napatrzy. Nie bądź frajerem. I nie słuchaj tutejszych bab, bo skończysz z porożem jak dorodny jeleń
  • Odpowiedz
niepotrzebnie wyłożyłeś swoje karty. Lepiej nie reagować i obserwować co sama zrobi i jaką decyzję podejmie. Bo to co powiedziałeś to jest jakaś presja.


@kosmita:

Ale co ty chcesz obserwować? Nie ma tu większej różnicy, gdyby przyszła i powiedziała, że będzie ciągnąć druty za kasę. Może ciut inny kaliber, ale jedno i drugie oznacza, że ta dziewczyna jest szmatą.

@Randy_the_Ram:

Opie, mam nadzieję, że to nie jest pytanie, a zwykły
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram uważaj, zaraz zleca się polki- miłośniczki i ekspertki przecież tańca erotycznego i każdego rodzaju wyuzdania i będą Cię pytać o jaki taniec chociaż bo rozne som xdddd

a dziewczyna niech #!$%@?.
  • Odpowiedz