Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna dostała propozycję, żeby tańczyć w klubie za pieniądze. Odpowiedziałem, że spoko, jeśli zgodzi się, to ja nie będę w to ingerować, po prostu się rozstaniemy i tyle. Nie wiem, nie wyobrażam sobie, że moja kobieta macha dupą w jakichś spelunach, to brak szacunku wobec siebie i mnie. Z drugiej strony nie chcę, żeby moja postawa wyglądała jak szantaż - po prostu pojawia się coś, czego nie mogę zaakceptować - zawijam się, nie ta, to inna. Interesuje mnie podejście Mirków do tego typu spraw. Czy mielibyście obiekcje, będąc na moim miejscu?

#zwiazki #rozowepaski
  • 126
@HrabiaZet: ależ to było zabawne, jaki ty jesteś niesamowity ciągle zmyślając coś na mój temat i jeszcze myślisz, że mnie to jakoś obrazi gdzie tak naprawdę wykazałeś się brakiem wiedzy, ignorancją i pogardą do normalnych ludzi xD

#!$%@?
  • 0
ależ to było zabawne, jaki ty jesteś niesamowity ciągle zmyślając coś na mój temat i jeszcze myślisz, że mnie to jakoś obrazi gdzie tak naprawdę wykazałeś się brakiem wiedzy, ignorancją i pogardą do normalnych ludzi xD


@darknightttt: Oj tak, tak, Ty masz "wiedzę" xD Nie zapomnij tam jednego pazurka na każdej dłoni zrobić w innym kolorze niż reszta...sooo artistic a i jeszcze jakąś gówno-dziarkę :)

#!$%@?


@darknightttt: Również pozdrawiam cieplutko