Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: nie wiara a religia
takiemu Kazimierzowi religia miłosierdzia i miłowania bliźnich wyrwała język i odcięła głowę za to ze napisał poniższy esej
https://pl.wikipedia.org/wiki/O_nieistnieniu_Boga
jak to jest, że we wszystkich zhierarchizowanych religiach, gorszy od innowiercy jest ateista? bo się boją że posłuszne owieczki poznają myśl że boga może wogle nie być?
nie wiem, ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Zdradzę wam sekret katole rzeczy z obrazka nie ważne jak głupie mogłyby się wydawać są w pełni opcjonalne i jak już ktoś z nich korzysta to raczej w formie rozrywki a nie otaczania czcią my little pony i chce aby prawo było oparte na podstawie wydarzeń z tych bajek XD
  • Odpowiedz
@WielkiNos zauważyłem że wierzący muszą ostatnio robić sobie takie właśnie copium. Często już nawet uciekają od dyskusji, i ukrywają bezsens religii za tym, że oni to przecież nie muszą nic udowadniać, bo to jest wiara i elo.

No sorry, ciężko widzieć w religii cokolwiek innego jak narzędzie do kontroli. Zresztą kiedyś to może i nawet miało jakiś sens, bo nie było rozbudowanych instytucji pilnujących porządku, więc trzeba było wmówić wieśniakom, że jak
  • Odpowiedz
@WielkiNos

@d4wid jestem ateistką, a mem jest bardzo prawdziwy, bo wystarczy spojrzeć na trzask waszych dup.


Nie, jesteś prawackim trollem, co wrzuca często #!$%@? bajty na poziomie boomeriady
  • Odpowiedz
jestem ateistką


@WielkiNos: tak było

mem jest bardzo prawdziwy, bo wystarczy spojrzeć na trzask waszych dup.


czyli jak ktoś wskazuje na to, że jesteś debilem, bo zapostowałeś idiotyczny obrazek, to automatycznie potwierdza to zawartą na nim tezę?
  • Odpowiedz
Przykład niby ateistycznych Czech gdzie do drugi lata do wróżki . To jest kurde odpad


@wymiar-sprawiedliwosci: katolicka Polska korzysta częściej z wróżek niż Czesi xD Co więcej, badania pokazują, że to co Czesi, którzy spotkali się z jakąś forma wiary z takich usług korzystają, a w Polsce też zachodzi korelacja, że największą grupę korzystająca z usług wróżek i tego typu ludzi są ludzie najbardziej i najgłębiej wierzący xDD Jedne zabobony indukują
  • Odpowiedz
Przykład niby ateistycznych Czech


@wymiar-sprawiedliwosci: Nie istnieje coś takiego jak ateizm. Ludzie jak nie mają "oficjalnego" systemu religijnego to szukają sobie własnego jak astrologia czy inne wróżenie z fusów. Nie ma żadnego ateisty, każdy na jakimś poziomie wierzy w coś czego nie potrafi zrozumieć.

Jesteśmy do tego ewolucyjnie przystowani bo grupy które łączyły wiara były mocniejsze i bardziej zorganizowane, koncept boga jest znany w każdym miejscu w którym występują ludzie, OG
  • Odpowiedz
@wymiar-sprawiedliwosci: Nie istnieje coś takiego jak ateizm. Ludzie jak nie mają "oficjalnego" systemu religijnego to szukają sobie własnego jak astrologia czy inne wróżenie z fusów. Nie ma żadnego ateisty, każdy na jakimś poziomie wierzy w coś czego nie potrafi zrozumieć.


@KochanekAdmina: ty tak na serio czy to jakiś ostry sarkazm? Czyli twierdzisz, że każdy ateista wierzy we wróżki albo że świat jest symulacją? Ehh z katolami dalej jak z dziećmi,
  • Odpowiedz